Ahmet Hakan hayırcılar için öyle bir aday tarifi yaptı ki

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında "2019'da yüzde 48.4'ün başkan adayı kim olmalı?" sorusuna yanıt verdi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 67 Adet Yorum
Misafir

tarif dediğin böyle olur

AK

Erdogan gibi biri olmali demeye dili varmamis hergelenin

ayşegül

bunların hepsine zaten sahibiz. Reisimiz var bizim, çakma reise kimse kanmaz.

Misafir

Çün ki bu cenahın kendilerinden bile emin olmadıkları, bu öncülerden hiç bir ümitleri olmadığı fikrini veriyor. Çok farklı çevrelerin oluşturduğu 48,6'yi doğrudan sahiplenebiliyorlar, hem de saygısızca ve hiiiç sıkılmadan. Dam dum yaparcasına üstelik... Allah, hakkına razı olmayan ve milleti tedirgin etme gayretinde olan tehlikeli kişi ve zümrelerden milletimizi muhafaza eylesin. Şerlerinden emin eylesin!.

Alican Cemalettin Caneroğlu

Len gardaşım,bu dünyada böyle biri var mı.Bu olsa ,olsa,sen olabilirsin ancak.Çünkü,aynı kendini tarif etmişsin.Ah seni gidi seni.Demek;cumhurbaşkanlığında ve CHP genel başkanlığında ,gözün var.Bi dene bakalım şansını.Bu işler nasip,kısmet işi.Nede olsa ,senin de bayağı geniş bir çevren ve sevenin var.

Turgut Şentürk

Birini eline saz birinin eline darbuka verirsiniz yine kendiniz çalıp kendiniz oynarsınız. Sizi kahramanlarınız can dündar, s.demirtaş, darbukacı bayram, tencere tavacı k.kılıçdarefendi. Daha iyisi şamda kayısı.

HASAN GÜL

TAHA AKYOL VEYA RIFAT HİSARCIKLIOĞLU DÜŞÜNÜLEBİLİR.

z.y

Bunların hepsi sende var bir kusurun var uçamıyorsun

baltacı

yumuşak hariç beni tarif etmiş üle..

azerioğlu

ula hakan açıkca erdoğan de ne sıkılıyorsun utanıyorsun da.REİS diyorsun.eğer hayırcılar bu özellikte birini ararsa unutma aslı varken fotokopi olmaz yada su varken teyemmüm olmaz.2014 deki seçimlerdede aynı oldu.erdoğan üzerine yoğunlaşınca halkımzda aslı var fotokopi olmaz dedi.

mevhibe inal

Olduk mu Amerika gibi! Medya gürültü, şamata insanları oyalarken..ideoloji, fikirlerin değil, önceden hazırlanmış HAYALİ KAHRAMAN'ların sözde yarışı, sözde seçimler, sözde meclis, sözde demokrasi, sözde özgürlük. Üst Akıl'ın insanları aptallaştırıp, aptal yerine koyduğu Kapitalist Sistem. Önde tiyatro oynanırken, arkada Şirketlerle pazarlık...MEDYA BAĞIMLISI OLMA-OKU-DÜŞÜN

ss.sebo

Bu tarif son şık hariç tam da Recep Tayyip Erdoğan

Misafir

BENİM ADAYIM İSMAİL KÜÇÜKKAYA, FATİH PORTAKAL DA OLUR.

Misafir

ahmet h. burnunun acısı geçmiş ki dövenler iyi oldu, arka çıkanlar kötü olmuş. sen ne dönek adamsınki , çankırı köçeğinden bile iyi oynuyorsun ...

ALTINLA İŞİİZ OLMAZ.

ATMAC HAKLI,TÜRK ADALETİNE GÜVENMEK İÇİN ÖNCE KAFALARI BAYAĞI DEĞİŞTİRMEK GEREK.

KOMİK OLMA

İLAHİ BUNLARIN HEPSİ HAYALİ KAHRAMANLAR,MAKYEVEL HARİÇ,Kİ ONLARDAN ÇOK VAR.İYİKİ ATATÜRK FALAN DEMEDİN ŞÜKÜR.GERÇEK BİRİ ÇIKAR MERAK ETME HAKAN.

Misafir

ilikleri nasıl olsun? fıkrayı bilen anlamıştır zaten

MİSAFİR

ŞİMDİ SORSAM AHMET HAKAN DÜNYADA VARMI BÖYLE BİRİ YOK ANCAK ÜFÜRÜYOR ..EVLADIM DÜNYAYI ARASAN ERDOĞAN GİBİ DÜRÜST NAMUSLU ŞEREFLİ ADALETLİ İMANLI VATAN MİLLET SEVDALISI İNSANLIK DOSTU BİR ADAM BULAMAZSINIIIIIZ.ALLAH VERMİŞ KIYMETİNİ BİLİN DAAA

MİSAFİR

ŞİMDİ SORSAM AHMET HAKAN DÜNYADA VARMI BÖYLE BİRİ YOK ANCAK ÜFÜRÜYOR ..EVLADIM DÜNYAYI ARASAN ERDOĞAN GİBİ DÜRÜST NAMUSLU ŞEREFLİ ADALETLİ İMANLI VATAN MİLLET SEVDALISI İNSANLIK DOSTU BİR ADAM BULAMAZSINIIIIIZ

Misafir

Ahmet Hakan kendi aklınca dalga geçiyor olabilir...bilemeydiği yada anlıyamadığı bir karekter var....TÜRK Milleti İstikbalı için her zaman Karekterine uygun Liderini Çıkarır....

Asalet

Partili bir başkan adayı olacağından, herhalde CHP liler de Kılıçdaroğlu'na güvenip onu aday yapmazlar, diyeceğim ama, bu CHP liler ne zaman adam gibi adım attılar ki?

ADAY ÇIKAR.

ABARTTIN,SİNAN OGAN YETER,KARŞISINDAKİ ÖYLE BİRİ DEĞİL Kİ,HAA HALAA KILIÇDAROĞLUNA ÇATMAKTAN VAZGEÇ.Bİ DE SEÇİM ŞAİBELİ DEMEK SUÇ SAYILACAKMIŞ AH!!MET.

ademoğlu

tersten kendini tarif etmiş.kısaca bu kriterlerin hepsi bende var.beni aday gösterin diyo.bizzat ve şahsen.

F.U

E Ahmet Hakanım sen direk Erdoğanı tarif etmişsin neredeyse 15 senedir bu özelliklere haiz bir başkanımız var zaten oda Recep Tayyip Erdoğandır..

Misafir

deniz baykal olur yada selahattin demirtas