Acun Ilıcalı dobra dobra konuştu Fethullahçı mı AK Partili mi??

Türkiye'nin seyrettiği adam Acun Ilıcalı, Hande Aydemir'in sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilişkisini de anlattı, Survivor'un bilinmeyenlerini de... Fethullahçı mısınız sorusuna da dobra yanıt verdi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 31 Adet Yorum
Eko

O kadar samimisin he

emre

risingstartürkiye kümeye

İnci

Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu demişler...

Gemicikler

Sayın hocam, mübarek insan, sürekli bizleri aydınlatıyorsunuz, Allah yolunda ne kadar güzel hizmet ediyorsunuz lakin bu hizmetleri yaparken keseyi aazına kadar doldurmak caiz mi, hani peygamber efendimizin mütevazi hayatını falan da düşününce sorayım dedim, bi aydınlat yine bizi yüce insan

Veli

Yağ çekmeye alışmış ya. Bir türlü bırakamıyor. Sıra dışı zeka ne? Ver bir misal de bilelim. Zihinlere ön yükleme işinden vazgeç. İnsanlar senin söylediklerini bu açıdan ciddi bulmuyor.

bir uyaran

ben sizin karşı tavır almanıza inanmıyorum.Asla da innmaycağım,buralarda birilerinin kalması gerekiyordu,üstelik evin içinde kalması gerekiyor,iletişim artık çok kolay bakmayın gülerce de çok akıllıdır,zaman gösterecek

david

dobra olmak harbi olmak gerçekleri doğruları görmek bu olsa gerek acun kardeş adamsın bende aynı düşüncedeyim

Misafir

ben acun ılıcalıyı çooook seviyorum onun içinde survıvoru ve o ses türkiyeyide hiç kaçırmadan izliyorum çok başarılı ve samimi buluyorum iyiyki o güzel fikirlerini hayata geçirip bizi eğlendiriyor teşekkürler ACUN

atıf

sen rte'yi çok merhametli bulduktan sonra akpli olsan ne olmasan ne?

hıdıy

Bu espiriyi beyefendi neresinden yapıyor muş?

Atakan Türk

RIZIKLARI VEREN ALLAH;var mı itirazınız?Kimine trilyonlar;kimine asgari ücretle kölelik!Dağılın beyler!

Sefil Molla

İkisinden de bir parça var. Zaten bu ikisi bir birlerinin paralelidir.

Misafir

Fethullahci??hayir cemaat uyesi olur, Hizmetten olur, Nur cemaati uyesi olur, Ama Fethullahci olmaz! zira bir cok yerde okudum ve dinledim...Sayin Gulen "Fethullahci" yakistirmasini kabul etmiyor..neden israrla Fethullahci deniyor?

mim mim

takdir etmemek elde değil de, kime hitap ediyor; elde mobil telefon, kulakta kulaklık olan mutfakla hela arasında pimaş boru olanlara... ülkeye ve halkına ne faydası var; koca bir hiç.

öncevatan

Yolundan şaşma seviyoruz seni.

erdem

akp yanlisi olmasa tv 8 ayakta kalabilir mi?

selim

Bu devirde dobra dobra konusacak adam mi kaldi?konus bakalim reis seni sevmiyorum deyin bakalim,tv8 e kayyim atanmazsa anlarim o zaman.

efendi

acun efendi masonların tüm programlarını neden sadece sen alabiliyorsun hele birde bunu açıkla...

memed

yaptığı iş de iş olsa bari sadece insanları uyutmak aslında zaten insanlar da uykuda değilmi , insanlara ne veriyoki yaptığı programlar önceden kutu ile kumar oynatıyordu şimdi bi değişiği yapılıyo hadi kolay gelsin böyle insanlara böyle program lar

HEY YORUM

SORSANA ADA KONSEYİNDE NİYE TEK GÖZÜN KARŞISINDA OTURUYORSUNUZ DİYE

gerçek görüş

sevilmemesinin nedenlerini söyliyim. 1- başarılı 2- zengin 3- erdoğanı seviyor.

MERHAMET

MERHAMETİN ÖLÇÜSÜ NEDİR; AĞLAMAK MI, BAĞIRMAK MI, HAKSIZ YERE CEZAEVİNE GÖNDERTMEK Mİ NEDİR ACUUUN?

banu

insanları yarışmalarla uyutmakla görevli devlet adamı .büyük yalaka

selim akay

zarrab ın parası varmı tv 8 de,irnalılar çatır çatır alır parayı.

mert

dünyanın en yapmacık insanı acun.kavgayla rating gelmez demesi tamamen yalan. en ufak gerilimi tartışmayı tanıtımlarda 100 kere tekrar yaparsan izleyici merak eder.hiçbirşey olmazsa kimse izlemez. bile bile eş... olmayın.