Abdurrahman Dilipak yazdı bir CHP'linin bomba itirafları

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 24 Haziran seçimlerinde çalışan bir CHP'li sandık görevlisinin kendi seçmenine ve parti teşkilatına isyanını köşesinde aktardı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 35 Adet Yorum
Murat toper ceylan

Daha gidilecek çok uzun yol var iylikte yarışma umuduyla selamlıyorum

Misafir

chp yönetimindeki fosillerin işine gelmez, boşa uğraşma.

cvccvc

Acaba bu kadar partizan davranış öbür alem için abartı olmasın.Hani faizler,kul hakları,diclede bir koyun falan açısından diyorum da...

Misafir

kesinlikle genç dinamik sorunları bilen statükoyu rafa kaldıran insanlara tepeden bakmayan zenginlerin partisi olmayan sorgulamayı ve sorgulanmayı ilke edinen kazanana saygı duyan kaybedene niçin kaybettik diye sorgulama yapan sadece okumuşların değil çok bilmişlerin değil işçinin köylünün memurun esnafın öğretmenin vs grupların istek ve görüşlerine saygı duyan devletçi değil halkçı olan özel sektöre güven veren devlet fabrikalarından tekel ve şeker fabrikalarından medet ummayan özelleştirmeyi savunan sol bir siyasi akıma ihtiyaç var.varmısınız buna

MİSAFİR

CHP KAPATILMADAN TERÖR BİTMEZ ÜLKEMİZE HUZUR GELMEZ .TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SORUNU TAKOZ CHP DİR

Misafir

Doğruları gözlemleyip dogruları yazan, kardeşime teşekkür ederim.işte işin püf noktası!yalana iftiraya,hokkabazlıga,hainlere sarılmak yerine doğruluga ,dürüst lüğe sarılırsanız.bu vatandaşı samimi oldugunuza inandırırsanız inanın her seçimi kazanır sınız.yıkmak kolay,yapmak zordur.yapcı olmak lazim. 500 yıllık süleymaniyeyi,iki amele 6 günde yıkar.ama yapmak için,bir kanuni,birde sinan lazım.

Erol Baron

Bla,bla,bla diyeceğinize, CHP'nin elinde Atatürk ve Cumhuriyet, AKP'nin elinde DİN ve TV kanalları vardı ve güce tapan yurdum insanı 2. yi seçti demek çok mu zor arkadaş.... MHP ile beraber bu ikisini AKP'nin elinden alın bakalım seçim sonuçları ne oluyor.

Misafir

yukardaki adamın değil senin zihniyetindeki kişinin ekşi sözlükteki yazısı :)))

Misafir

haber zaten mahkemelik dilipak sizin muhatabınız değil mahkeme başkanı sizin muhattabınız hukuk ne derse o..

MH

Dünya evine girmenin maliyeti çiftleri zorluyor Kirada oturacak çiftlerin evlilik masrafları 80 bin ile 110 bin TL arasında değişirken, ev almak isteyen çiftlerin ise masrafları 250 bin TL'ye kadar çıktı

Misafir

chp li görevli ekşi sözlükte içini dökmüş yoksa röportaj vermemiş,

VATANDAŞ

BU YAZIYI YAZANA HELAL. CHP BU MİLLETİN PARTİSİ DEĞİL OLMAZ DA HER SEÇİM BİRİNİN KIÇINA TAKILAN (BU SEÇİMDE TERÖRİSTLERİN) PARTİ MİLLETE NE VEREBİLİR.

Misafir

gerizekali bu roportaj değil zaten eksi sözlüge yazılanlar. yazıyı nerenle okudun

Misafir

bak sen öylemi vah vah bırak masalı herkesi kendiniz gibi zannetmeyin yazdıkları doğru sende biliyorsunda işine gelmiyor

rabia

yazınızı ve size bunları anlatan kardeşimizi çook tebrik ederim...ben 18 yıldır erdoğanımızın peşinde koşan vatandaşım, aramızda geçenler tamda bunlar efendim tam 12 den vurmuşunuz teşekkürler size ve ak partililere...böyle yapmamızı söyleyen ve öğreten erdoğandan başkası değil bizler o yolda yürüyoruz ve sonuna kadar devam edeceğiz ALLAHIN izniyle.

SİVASLI

ÇOK GÜZEL BİR TESBIT. BRAVO HİSLERİMİZE TERCUMAN OLDUNUZ. CHP BU KADAR GUZEL ANLATILMAZ.

MH

AŞAĞIDAKİ HABERE YORUM BEKLİYORUZ, DİLİPAK TAN... Kamu görevindren 667 sayılı KHK ile ihraç edilen vatandaşın açtığı davada İdare Mahkemesi sürpriz bir karara imza attı. 667 sayılı KHK'ya dayanarak terör örgütleriyle irtibatlı olduğu iddiasıyla SPK'daki kamu görevinden çıkarılan uzman İdare Mahkemesi'ne dava açtı. MAHKEME ARAŞTIRDI İdare Mahkemesi, kamu görevine son verilen zmanın, herhangi bir terör örgütü ile iritbatının bulunup bulunmadığını, savcılık, TMSF ve Emniyet'e sordu. Gelen yazılarda, ihraç edilen uzmanın terör örgütleriyle irtibatlı olduğğuna ilişkin hehangi bir bilgi ve belge sunulmadığı gibi sacılık da, davacı hakkında "FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan hakkında herhangi bir soruşturma yürütülmediği bilgisini, İdare Mahkemesiyle paylaştı. İdare Mahkemesi de söz konusu uzmanın kamu görevinden çıkarılan kararının hukuka uygun bulunmadığını karar verdi.

Misafir

çok doğru tespit.aynen böyle çalıştı ak partililer.inanç ve iman gücüyle.....

KA

ÇOK SAÇMA BULUYORUM BU ADAMIN YAZILARINI

DA

DİLİPAK SENİN İTİRAFLARIN DA KIYAMETE KALMASA.

Misafir

herif dediğin herifin "süper zeka!!" olarak nitelediği kişilerdensin belli ki; ortada ropörtaj filan yok ekşi sözlüğe yazmış adam. Yazar da oradan alıntı yapmış. Kapiş. Önce okumayı anlamayı öğren sonra klavye başına geç.

Ayşe Demir

Sonuna kadar katılıyorum yıllar öncesi CHP li belediyelerde yaşadığımız sıkıntıları çok iyi biliyorum. Evet AKP hizmet veriyor bütün kamu kuruluşları AKP li belediyeler tam hizmet çalışıyor. Belli olmuyor mu bunlar sözüm ona millete hizmet edecekti kaç gündür görüyoruz birbirlerini yiyorlar. Millet herşeyin farkında sadece provakotörlük yapın siz iyi ortalık karıştırın seçim gecesi yaptığınız gibi

Misafir

CHP nin Müslüman kitleye yüzünü dönme miktarı İsmet İnönünün ''Allaha ısmarladık dedim ya'' sözü miktarıncadır!Bilenler bilir! zamanında Allahtan ve Ahlaktan bahsetmek yasaktır. Şeklinde kurallar da koyduğu da bilinen partiden bahsediyoruz.

misafir

Bir oy hdp üç oy chp diyen zihniyet ezel de ve ebet te insanların gönlüne nasıl gircek ortalama zekaya sahip vatandaşlara soruyorum bütün televizyonlarda yorumlara bakıyorum chp tayfası için gerçekleri söylemeden saatlerce demogoji yapıyorlar diliniz zehirli kardeşim....

Misafir

elimde bir mühür olsa ''EĞİTİLEMEZ'' diye sende karşımda olsan !Alnına yakışır o mühür !Bu kafayla çok bu yazıları yazarsın çooook!