MEDYA

Yıldız Tilbe'den Acun Ilıcalı itirafı: Söyleyeceğim ama kızmayacaksın

O Ses Türkiye'nin finalinde Acun Ilıcalı'ya övgüler dizen Yıldız Tilbe, 'Sen buradayken performansım iki katına çıkıyor' dedi. Tilbe'nin bu sözleri Acun'u mest etti.

Tv'8 de ekrana gelen O Ses Türkiye'nin önceki akşam yayınlanan final bölümünde Yıldız Tilbe, Acun Ilıcalı hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu. Programda Acun Ilıcalı'nın olduğu zamanlarda performansının iki katına çıktığını belirten Yıldız Tilbe, "Siz buradayken psikolojim için iyi oluyor" ifadelerini kullandı.

Yıldız Tilbe'nin bu sözleri karşısında Acun Ilıcalı mest oldu. Aynı zamanda Tilbe'nin bu sözleri stüdyoda büyük alkış aldı. İşte o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar