HABER /  GÜNCEL

Yay Burcu Hande Kazanova 1-7 Temmuz 2019 Tutulma parasal alanda

Astroloji uzmanı Hande Kazanova Yay burcunu sizler için yorumladı. 1-7 Temmuz 2019 haftasında Yay burcunu neler bekliyor.Başka insanlarla irtibat halinde olduğunuz bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar.

Başka insanlarla irtibat halinde olduğunuz bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Diğer insanlarla iletişimde bulunmaktan mutluluk duyacağınız bir dönem.

Diğer taraftan pazartesi günü önemli birtakım görüşmeler, anlaşmalar ve girişimleriniz varsa bunları ertelemekte fayda var. Salı günü bir Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Bu Tutulma sizin parasal işlerinizi tetikleyecek. Banka işlemleri, kredi ve faiz konuları önem kazanıyor. Bu alanlarda önemli birtakım kararlar almaya yatkın olacaksınız. Mars, Aslan Burcu’na geçiyor. Seyahatleriniz artabilir. Medya alanında çalışan Yay’lar bu dönemde güçlerini göstermek ve diğer insanlarla iş birlikleri yerine kendileri ön plana çıkmak isteyebilirler.

Tanımadığınız insanlarla fikir çatışmalarına girmemeye özen göstermelisiniz. Bu dönemde işten elde edilen gelirlerinizde güzel bir artış yaşanabilir. Perşembe gününe dikkat edin. Parasal konular sizi aşağıya çekebilir. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Hande Kazanova 1-7 Temmuz 2019 perşembeye dikkat Akrep Burcu
Kazakistan’da, bir fotoğraf şantiye işçilerini birbirine düşürdü
Suriye rejiminden İdlib'deki Türk noktalarına saldırı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'G20' mesajı! 7 dilde paylaşım yaptı
Terazi Burcu Hande Kazanova 1-7 Temmuz 2019 hafta iyimser başlıyor
İBB burs alma başvurusu yapma şartlar ne başvuru formu
Yorumlar