BIST 1.467
DOLAR 7,40
EURO 8,96
ALTIN 438,49

Yavuz Yılmaz'ın eşi olacaktı! Nişanlısı Neşe Sapmaz kimdir?

Yavuz Yılmaz'ın eşi olacağına kesin gözüyle bakılan Neşe Sapmaz 2015 yılında ani bir kararla onu terketti. Peki Yavuz Yılmaz'ın sevgilisi Neşe Sapmaz kimdir, ünlü sunucu Mesut Yılmaz'ın oğlunu hastalığı sebebiyle mi terketti?

Mesut Yılmaz'ın intihar eden oğlu Yavuz Yılmaz'ın bugün cenaze kalkıyor. Peki Yavuz Yılmaz'ın eski nişanlısı kimdir? Yavuz Yılmaz'ın bir dönem müstakbel eşi olarak görülen Neşe Sapmaz, ölüm haberini alınca instagram hesabından bir veda mesajı yayınladı. Neşe Sapmaz tanınmış bir televizyon sunucusu. Daha önce de medyanın gündemine ünlü aşkları ile gelmişti. Ancak onu tanınır kılan Yavuz Yılmaz ile olan uzun soluklu ilişkisiydi.

38 yaşındaki iş adamı Yavuz Yılmaz'ın bir dönem hayatında yer alan Neşe Sapmaz, Yılmaz ailesinin müstakbel gelini olarak görülüyordu. Öyle ki Berna Yılmaz'ın müstakbel gelini için 200 bin lira değerinde pırlantadan özel bir yüzük bile yaptırdığı yazılıp çizilmişti.

Yavuz Yılmaz'ın kardeşi Hasan Yılmaz mimar Ceren Öztürk ile 2013 yılında evlendiğinde düğün törenine Neşe Sapmaz da katılmıştı. Yavuz Yılmaz'ın sevgilisi Neşe Sapmaz'ı düğüne getirmesi de yakında evlenecekleri haberlerinin çıkmasına sebep olmuştu. Ancak çift 2015 yılının ortalarında yollarını ayırdılar.

Yaklaşık 3 yıl flört eden ve evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Yavuz Yılmaz- Neşe Sapmaz ilişkisinin bitişi o dönem herkesi şaşırtmıştı. Zira ayrılıktan kısa süre önce Neşe Sapmaz instagram hesabından Yavuz Yılmaz'dan evlilik teklifi aldığını ve bunu da kabul ettiğini “Ve teklif etti. ‘Evet’ dedim. Gelin ata bindi' notuyla paylaşmıştı.