Yasak Elma'da seyirciyi çileden çıkaran hata! Kadınlar ayağa kalktı

FOX ekranlarının reytingi bol dizisi Yasak Elma her hafta heyecanını giderek arttırıyor. Özellikle kadınlar tarafından daha çok seyredilen Yasak Elma dizisindeki bir sahne kadınları ayağa kaldırdı!

Kısa bir sezon arasından sonra dolu dizgin kaldığı yerden devam edecen dizi Yasak Elma bu akşam yeni bölümü ile ekran başına kilitleyecek. Entrika, ihanet ve aldatma dolu sahneleri ile özellikle kadınlar tarafından ilgiyle izlenen dizinin bir sahnesine tepkiler çığ gibi büyüdü.

Dizinin en çok beğenilen sahneleri kuşkusuz Alihan ile Zeynep'in aşk dolu sahneleri. Tam evlenecekler derken Alihan, Halit'ten intikam almak için onun eski eşi Ender ile evlenmişti.

Alihan'dan evlilik teklifi almayı hayal ettiği gün evlendiğini öğrenen Zeynep ise o an yıkılmış ve Alihan'ın aşkını kalbine gömmeye karar vermişti. Her fırsatta Alihan ile karşı karşıya kalan Zeynep, ne kadar unutmaya çalışsa da Alihan'ı bir türlü unutamıyordu.

Ender ile Alihan'ın evli olduğunu düşündükçe çıldıran Zeynep, son bölümde ilginç bir yol bulmuş ve diziye yeni katılan Dündar ile sevgili oyunu oynamaya karar vermişti.