BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
MEDYA

Vuslat 38. bölüm 2. fragmanı

Vuslat dizisi 38. yeni bölümüyle 27 Ocak 2020 Pazartesi akşamı TRT 1'de olacak. Vuslat'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Vuslat 38. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vuslat'ın yeni bölümünde neler olacak? Vuslat 27 Ocak 2020 Pazartesi akşamı TRT 1'de...

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüz yüze kalacaklardır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Tozkoparan 43. bölüm 2. fragmanı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 18. bölüm 2. fragmanı
Hande Kazanova 27 Ocak-2 Şubat haftası burç yorumları
Enkaz altından bir yaralı daha çıkarıldı
Gezin'de yıkılan bina havadan görüntülendi
Elazığ Sivrice'deki depremden görüntüler
Prof. Dr. Şener Üşümezsoy bir ay önceden depremin yerini söylemiş
Depremde enkaz altında kalan vatandaş kurtarıldı
Gezin'de enkaz altında kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları
Elazığ'da deprem sonrası yangın çıktı
Yorumlar