YAZARLAR

Venüs İkizler burcuna geçiyor

Çevremizdeki kişilerden daha fazla ilgi bekleyebiliriz. Dikkat çekmek için yapılan abartılı davranışlarla karşılaşmamız mümkün.

Bugün 24 Nisan Salı... Mars günündeyiz...

Aslan burcunda ilerleyen Ay sosyal ve sanatsal konulara ilgimiziarttırabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Jüpiter ile dik açıyapacak. Çevremizdeki kişilerden daha fazla ilgi bekleyebiliriz.Dikkat çekmek için yapılan abartılı davranışlarla karşılaşmamızmümkün.

Bugün Oğlak burcundaki Mars ve Akrep burcundaki Jüpiter arasındauyumlu bir görünüm var. Özellikle iş, kariyer ve para konularındaarzu ve hedeflerimize odaklanmamız gerekli destekleri de almamızmümkün olabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Aslan burcundaki Ay Uranüs ile üçgengörünüm yapacak. Heyecan ve motivasyonumuzun artacağı akşamsaatlerinde günü hareketlendirecek hızlı gelişmeler deolabilir.

Ay gece 23:41’de Başak burcuna geçecek.

İlişkilerden sorumlu gezegenimiz Venüs bugün İkizler burcunageçecek. Venüs 19 Mayıs’a kadar İkizler burcunda ilerleyecek. Budönemde ilişkilerde aşk ve tutkular yerini entellektüelpaylaşımlara bırakabilir. Yakın çevremizdeki kişilerle bilgialışverişinde bulunmak keyifli hale gelebilir. Eğitim, seyahat veiletişim ile ilgili konularda çeşitli şanslar karşımıza çıkabilirve bu alanlarda maddi kazançlar artabilir.

Yorumlar