Vedat Milor'un yemediği tek yemek

Vedat Milor'un yemediği tek yemek

Türkiye'nin önemli isimlerinden biri olan Vedat Milor, tavrı, düşünceleri ve mütevazi duruşu ile gerçekten takdir edilesi bir kişilik.

Vedat Milor'un yemediği tek yemek - Sayfa 1

Türkiye'nin önemli isimlerinden biri olan Vedat Milor, tavrı, düşünceleri ve mütevazi duruşu ile gerçekten takdir edilesi bir kişilik. Yemeklerle ilgili son derece muazzam tespitleri olan gurmemizin de hoşlanmadığı bir yemek var! Neden o yemekten hoşlanmadığını anısıyla beraber gelin hep beraber okuyalım...

Vedat Milor'un yemediği tek yemek - Sayfa 2

Türkiye'nin önemli isimlerinden biri olan Vedat Milor, tavrı, düşünceleri ve mütevazi duruşu ile gerçekten takdir edilesi bir kişilik. Yemeklerle ilgili son derece muazzam tespitleri olan gurmemizin de hoşlanmadığı bir yemek var!

Vedat Milor'un yemediği tek yemek - Sayfa 3

Prof. Dr. Vedat Milor, Türk öğretim üyesi, yemek ve şarap eleştirmeni. Her ne kadar kendisi için 'gurme değilim' dese de bizler için durum pek öyle değil. Damak tadına inandığımız, yemek yorumlarını canı gönülden dinlediğimiz ve gerçekten saygı duyduğumuz önemli isimlerden kendisi.

Vedat Milor'un yemediği tek yemek - Sayfa 4

Türkiye'yi bir uçtan bir uca gezen, tavsiye ettiği mekanlara gözü kapalı gidilebilecek kadar güvendiğimiz ve severek izlediğimiz bir programdı Tadı Damağımda. Mütevaziliğin kitabını yazmış Vedat Milor, önüne gelen hiçbir yemeği geri çevirmez, beğenmese bile tam ayarında ve yerinde bir dille o yemek hakkında yorumlarını yapar.