HABER /  GÜNCEL

Vatan Şaşmaz cinayetiyle ilgili şok rapor!

Vatan Şaşmaz'ın ölümü ile ilgili ayrıntılı otopsi raporunda şok detaylar ortaya çıktı. Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in kanında kırmızı reçete ile satılan ilaç ile yüksek oranda alkol çıktı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesiyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Filiz Aker’in ayrıntılı otopsi raporu savcılık dosyasına girdi. Raporda kırmızı reçete ile satılan ilaç ile yüksek oranda alkol var.

ALKOL VE KIRMIZI REÇETELİ İLAÇ

Ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz’ı vurduktan sonra intihar eden eski manken Filiz Aker’in detaylı otopsisi tamamlandı. Aker’den alınan doku ve kan numunelerini tetkik eden Kimya İhtisas Kurulu uzmanları Aker’in kanında yüksek oranda Alkol ve kırmızı reçete ile satılan psikiyatri ilaçlarının etken maddelerinin bulunduğunu tespit etti. Ayrıntılı rapor savcılığa gönderildi.

Seks görüntülerindeki Vatan Şaşmaz mı? Kadın holding patronuSeks görüntülerindeki Vatan Şaşmaz mı? Kadın holding patronuSeks görüntülerindeki Vatan Şaşmaz mı? Kadın holding patronuSeks görüntülerindeki Vatan Şaşmaz mı? Kadın holding patronuHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
O avukat yine gözaltına alındı!
Tavşanlar gibi sevişin! Polonya vatandaşlarına bu çağrıyı yaptı!
Sakarya Arifiye'yi ayağa kaldıran tecavüz
İyi Parti'de bir istifa daha o isim de ayrıldı
Flaş iddia! Terim ve damatları Çeşme'yi terketti
Itır Esen kimdir Yeşilçam oyuncusu eşi ve çocukları kimdir?
Yorumlar 1 yorum