YAZARLAR

Uyumlu ve dengeli olabiliriz.

İlişkimizde duygusal paylaşımların yoğunlaştığı bir gündeyiz.

Bugün 23 Eylül Pazar... Güneş günündeyiz...

Balık burcundaki Ay ruhsal ve bedensel hassasiyetimiziarttırıyor. Maneviyat ve sanatsal kavramlara daha fazla ilgiduyabilir, başarılı olabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Venüs ile üçgen görünümdeolacak. Estetik, güzellik, sanat, yaratıcı çalışmalar için verimlisaatlerde olacağız… Özel ve sosyal ilişkilerde uyumlu ve dengeliolabiliriz.

Aşk hayatımızda romantik etkiler artabilir. İlişkimizde duygusalpaylaşımların yoğunlaştığı bir gündeyiz. İletişim yeteneğimizyaratıcılığımızla birleşince sevdiğimiz kişi ile muhteşemdiyaloglar kurabiliriz.

Güneş bugün Terazi burcuna geçecek ve sonbahar mevsimibaşlayacak. Önümüzdeki bir ay ilişkiler, ortaklıklar, sosyal vetoplumsal paylaşımlar, eşitlik, adalet, siyaset, diplomasi gibikavramlar Güneş tarafından daha fazla aydınlatılacak.

Balık burcundaki Ay akşam saatlerinde Neptün ile birleşecek.Bilinçaltımız hareketlenirken, ruhsal olarak içe dönebiliriz.Sezgilerimizin ve empati yeteneğimizin güçleneceği gecesaatlerinde  yalnız kalmaya ve iç sesimizi dinlemeye zamanayırabiliriz.

Yorumlar