BIST 1.857
DOLAR 13,19
EURO 14,91
ALTIN 758,39
HABER /  MAGAZİN

Ünlüler parayı küfeyle götürüyor

Kadın programlarına konuk olan ünlüler para alıyor. Üstelik de ücretler el yakıyor. Bakın en pahalı konuk kim?

Abone ol

Ünlü isimlerin sabah ve öğlen saatlerinde yayınlanan kadın programlarına konuk olma ücreti el yakıyor! Ekranın en pahalı konuğu; 40 bin YTL ile Bülent Ersoy! ..

BÜLENT ERSOY PAZARLIKLI 40 BİN YTL

Konuk ücretleri el yakıyor Gündüz kuşağındaki kadın programları arasındaki rekabet, konuklarına yarıyor! Ekrana çıkıp, hikayelerini anlatmak için ücret alan şiddet ve ihanet kurbanlarının yanı sıra ünlüler de konuk olmak için para alıyor. İstedikleri ücret verilmediği takdirde programlara katılmayan ünlüler arasında Bülent Ersoy başı çekiyor. İstediği 40 bin YTL'yi peşin almadan stüdyoya ayak basmayan 'Diva'nın pazarlık payı bulunuyor.

AKALIN PAZARLIK İSTEMİYOR

Yüksek konuk ücreti konusunda ikinci sırayı Demet Akalın alıyor. Ünlü popçu; yaklaşık iki saat boyunca kendisiyle ilgili soruları cevaplamak, katıldığı programdaki konularla ilgili yorum yapmak için 35 bin YTL istiyor ve asla pazarlık etmiyor!

AFRODİT'E ÜCRET + KIYAFET

Hamileliğinin 4'üncü ayını yaşayan Pınar Altuğ'un konukluk ücreti ise 17 bin YTL. Türk Sineması'nın 'Afrodit'i Banu Alkan ise farklı bir tarife uyguluyor. Sanatçı; 3 bin YTL'nin dışında kıyafet ve kuaför parası istiyor.

SİBEL CAN ÜCRET ALMIYOR

Kadın programları tarafından en çok istenen isimlerin başında gelen Sibel Can ise bugüne dek katıldığı yayınlardan ücret talep etmedi. Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olması için 50 bin YTL'lik teklif götürülen şarkıcı; bu yüksek fiyata bile olumlu yanıt vermedi.

ERKEKLER DE ÜCRET İSTİYOR

Bazı ünlü erkekler de ücret karşılığında kadın programlarında boy gösteriyor. Bu konuda en bilindik iki isim; Nihat Doğan ile Armağan Uzun. Seda Sayan ile birlikteliği nedeniyle ilgi duyulan Doğan ile Bülent Ersoy'un eski eşi olması yüzünden konuk edilen Uzun'un ücreti 5'er bin YTL.

ÖNCEKİ HABERLER
Tansiyonu düşüren gıda
Tansiyonu düşüren gıda
Aysunu fena çarptılar
Aysunu fena çarptılar
Büfeci hakkında ilginç iddialar
Büfeci hakkında ilginç iddialar
Yalın hapis kaldı
Yalın hapis kaldı
Kızının ölümünü seyretti!
Kızının ölümünü seyretti!
O müdür serbest bırakıldı
O müdür serbest bırakıldı
Ümit Özat ölümden döndü
Ümit Özat ölümden döndü
Müftüye şarapçıdan otomobil
Müftüye şarapçıdan otomobil
Milli takımda 3 yeni isim
Milli takımda 3 yeni isim
Fenerbahçeden geciken mesaj
Fenerbahçeden geciken mesaj