Ünlü üniversitede rezalet! Seks ve uyuşturucu partisi yaptılar...

İngiltere'nin Oxford Üniversitesi'nde yapılan bir parti ülkeyi karıştırdı. İngiliz basının gizlice gittiği partide uyuşturucu ve seks şovları olduğu ortaya çıktı. Katılanlardan biri de milletvekili oğlu...

İNGİLTERE’de Oxford Üniversitesi’nde, 500’ü aşkın öğrenci yaz partisine katıldı. Parti, Piers Gaveston Society tarafından düzenlendi. Piers Gaveston Society, partiyi 1977’den bu yana her yıl düzenliyordu. Bu sene ise parti skandal boyutuna ulaştı.

Parti, Oxford Üniversitesi’nin uzak bir alanında yapıldı. Alana çeşitli çadırlar, sahne ve hasır adam maketleri dizildi. Hasır adamlar hava kararınca yakılmaya başlandı. Partinin ilgi çeken kısmı bu değildi.

Partiyi sosyal medya üzerinden günler önce öğrenen öğrenciler, partiye katılırken yarı çıplak halde ya da kostüm giyerek katıldılar. Aynı zamanda, cinsellik içeren lakaplarının olduğu kimlikler ile katıldılar.

Partiye katılan öğrenciler, seks ve uyuşturucu ile iç içe bir parti yaptı. Parti, alanında kurulan çadırlar seks için kullanıldı. Alanın ucuna kurulan bir diğer alanda ise, torbacılar öğrencilere uyuşturucu sattı. Nakit ile yapılan alışveriş sonucunda her öğrenci bitmesinden korktukları uyuşturucudan büyük miktarda aldı.