HABER /  DÜNYA

Ünlü sanatçıya 'cinsel taciz'den hapis cezası!

Dünyaca ünlü trompetçi İbrahim Maalouf'a, 14 yaşındaki ortaokul öğrencisine cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle 4 ay tecilli hapis cezası verildi.

Trompetin usta ismi İbrahim Maalouf, 14 yaşındaki  ortaokul öğrencisine cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle 4 ay tecilli hapis cezasına çarptırıldı. 

Le Figaro gazetesinin haberine göre, Fransa'nın Creteil kentindeki  ceza mahkemesi, 14 yaşındaki ortaokul öğrencisine cinsel tacizde bulunmakla  suçlanan 37 yaşındaki Maalouf'a 4 ay tecilli hapis ve 20 bin avro para cezası  verdi.

Maalouf, mahkemede, kendisine yöneltilen suçlamayı kabul etmedi. Ünlü sanatçı, Elvis Costello, Sylvia Schwartz ve Sting gibi dünyaca  ünlü isimlerle çeşitli projelere imza atmıştı.

Trompetçi Nassim Maalouf ile piyanist Nada Maalouf'un oğlu ve yazar  Amin Maalouf'un da yeğeni olan İbrahim Maalouf, Gerard Boulanger'dan eğitim  almıştı. İbrahim Maalouf, 15 yaşındayken seslendirdiği Bach'ın No. 2  Brandenburg Konçertosu'yla müzik kariyerine adım atmıştı.

Paris Konservatuvarı'nda klasik müzik öğrencilerine doğaçlama dersleri  veren sanatçı, 2010'da "Fransız Caz Ödülleri"nde, "Yılın Enstrümantal Keşfi"  ödülüne layık görülmüştü ve 2014'te "Fransız Müzik Ödülleri"nde "En İyi  Uluslararası Müzisyen" ödülünü kazanmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Fenerbahçe Ljajic'i beğenmeyip göndermiş
Sahtekar medyum yakalandı: İnsanları böyle kandırıyormuş!
Ablasıyla sevgilisini vuran kardeşten şoke eden ifade
Dehşet saçan o polis memuru tutuklandı
Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Etkisiz hale getirildiler!
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman yapılacak ders ekle/sil
Yorumlar 9 yorum