Ünlü isim Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor ilk kez konuştu

Yaptığı her açıklamayla magazin gündemine oturan genç popçu Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddialarına açıklık getiren Ümit İbrahim Kantarcılar, "Öyle bir durum yok" dedi

Ünlü isim Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor ilk kez konuştu - Sayfa 1

Aleyna Tilki 2016'da 16 yaşındayken Cevapsız Çınlama şarkısı ile tanınmıştı. Şöhret basamaklarını hızla tırmanırken sık sık gaf yapıp pot kıran, kıyafet tarzı ile eleştirilen Aleyna Tilki, şimdilerde aşk iddialarıyla gündemde. Genç popçunun Kanatsız Kuşlar'ın Onur'u Ümit İbrahim Kantarcılar ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Ünlü isim Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor ilk kez konuştu - Sayfa 2

Ümit İbrahim Kantarcılar, geçen gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştiren Kantarcılar, aşk iddialarını yanıtladı. Adı Aleyna Tilki'yle aşk dedikodularına karışan Ümit İbrahim Kantarcılar, "Bazı aşklar, mahrem yaşanır. İş, hayvan ve mesleğime olan aşkımı cesurca haykırabilirim. Ama bazı aşklarımın da kıymetli kalması gerektiğini düşünüyorum. Aleyna ile öyle bir durum yok. Herkes herkesle arkadaş olabilir" şeklinde konuştu.

Ünlü isim Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor ilk kez konuştu - Sayfa 3

ÜMİT KANTARCILAR KİMDİR? Oyuncu Ümit Kantarcılar, 10 Ekim 1987'de Antalya'da dünyaya geldi. Tiyatroya okul tiyatrosuyla başladı. Daha sonra Antalya Belediye Tiyatrosu'nda oyunlar oynadı. 2005 yılında Müjdat Gezen konservatuarına girdi. Eğitimini aldıktan sonra Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaya başladı.

Ünlü isim Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor ilk kez konuştu - Sayfa 4

Ümit Kantarcılar; Gani Müjde'nin senaryosunu yazıp, yönetmenliğini yaptığı, Pis Yedili adlı gençlik ve komedi dizisinde, Ceyhun karakterini canlandırdı. Aynı zamanda Kızlar ve Anneleri adlı yarışma programının da sunuculuğunu yaptı. Ümit Kantarcılar şimdilerde Kanatsız Kuşlar dizisinde rol alıyor.