Ünlü blogger Anna Bey milyoner koca nasıl bulunur dersleri veriyor

Servet Okulu kurarak kadınlara şıklık ve sosyetik yaşam üzerine eğitimler veren Anna Bey, YouTube kanalında da bir milyoneri etkilemenin yollarını anlatıyor.

Londra'da yaşayan 32 yaşındaki blogger Anna Bey, kadınlara yüksek sosyete yaşamı ve zengin eş bulma konusunda verdiği tavsiyeleri gelire çevirmek amacıyla "School of Affluence" (Servet Okulu’nu) kurdu ve eğitmenlik yapmaya başladı. 

ESTETİK OPERASYONLAR YAPTIRDI: Yüksek sosyetede kabul edilmek için değişmek zorunda kaldığını söyleyen Bey, bu uğurda estetik operasyonlar yaptırdığını da açıklamaktan kaçınmadı.

TARTIŞMALI SÖZLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ: "Erkekler kadınları bir seks objesi olarak gördüğü sürece, kadınların da erkekleri 'cüzdan'dan ibaret görmesi normal" şeklindeki tartışmalı sözleriyle dikkat çeken Bey, verdiği röportajlarda lüks yaşama bir kez alışıldığında geri dönmenin zor olduğunu belirtti.

YAPILMAMASI GEREKEN 5 HATA: YouTube kanalından da eğitimler veren Anna Bey, milyoner bir koca bulmak için yapılmaması gereken 5 hatayı da sıraladı: