MEDYA

Ümit ve Turabi köpek balığı yakalamaya çalıştı

Survivor 2018'in 19 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde, Ümit Karan ve Turabi, sahile yaklaşan köpek balığını yakalamaya çalıştı.

Survivor 2018'in 19 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde, ünlüler takımında köpek balığının sahile yanaştığını gören Ümit Karan ve Turabi, köpek balığını yakalamaya çalıştı...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar