Ufak Tefek Cinayetler'e 'El Turco' geliyor

Ufak Tefek Cinayetler' in merakla beklenen 2. sezonunda kadroya başarılı oyuncu Osman Sonant eklendi.

Ufak Tefek Cinayetler'e 'El Turco' geliyor - Sayfa 1

Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Yıldıray Şahinler'in yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler, dört kadın ve dört adam arasındaki karanlık sırları anlatıyor.

116
Ufak Tefek Cinayetler'e 'El Turco' geliyor - Sayfa 2

Ufak Tefek Cinayetler' in merakla beklenen 2. sezonunda kadroya başarılı oyuncu Osman Sonant eklendi. Birbirinden çok sevilen karakterleri, etkileyici senaryosu, iddialı prodüksiyonu ile fark yaratan Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon çekimlerine başladı. Kadroya dahil olan sevilen oyuncu Osman Sonant, yeni sezonda sürpriz bir karakterle izleyici karşısına çıkacak. ’Kerim Adil Sağlam’’ karakterine hayat verecek olan Osman Sonant, et imparatoru “EL TURCO” lakaplı çok zengin, çekici, bir o kadar da gizemli bir adamı canlandıracak.

216
Ufak Tefek Cinayetler'e 'El Turco' geliyor - Sayfa 3

Kerim, Sarmaşık'a gelecek ve Merve'nin kraliçeliğinde devam edip giden düzeni toptan değiştirip, alt üst edecek. Çarpıcı sezon finalinin ardından katilin kim olduğunu öğreneceğimiz, heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon Eylül’de Star’da.

316
Ufak Tefek Cinayetler'e 'El Turco' geliyor - Sayfa 4

Ufak Tefek Cinayetler'in 32. ve sezon finali bölümünde merak beklenen 'Kim öldürüldü?' sorusunun cevabı belli oldu. Dizide sahile vuran kadın cesedinin doktor Elif'e ait olduğu ortaya çıktı. Oya'nin partisinde pencereden atılarak öldürülen ismin ise Edip olduğu anlaşıldı. Ufak Tefek Cinayetler'de katil kim? sorusunun cevabı ise 2. sezonda belli olacak. İşte dizinin önceki bölümlerinde yaşananlar ve oyuncu kadrosu.

416