Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü artık kesin sezon finalinden önce!

Star Tv'nin bu sezonun en iyi dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler 32.yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında olacak, sezon finali yapacak. Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü sorunun yanıtı bu detayda gizli olabilir. Ufak Tefek Cinayetler saat 20.00'de Star'da!

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler, bu akşam sezon finaline giriyor. Sezon başından bu yana aradığımı Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü sorusunun yanıtını bu akşam almayı bekliyoruz. Ufak Tefek Cinayetler sezon finalini bekleyen izleyici öte yandan teoriler üretmeye devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler için bu kez üretilen teori ise hayli kuvvetli. Kılavuz Karga adlı bir sayfanın teorisi akla oldukça yatkın. Peki Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü? İşte o sorunun yanıtı...

Ölen kişi yere düştüğünde, Merve'nin yardımcısı Rachel'in yüzüne kan sıçrıyor. Ancak genç kadın öyle bir şoka giriyor ki, bu durum Rachel'in kurbanı tanıdığını gösteriyor. Fakat düşen tanıdık olsun ya da olmasın, böyle bir durumla karşılaşan herkes şoka girebilir.

Maktülü görenler herkes büyük bir tepki verdi. Bu ölenin kadın olabileceğini ancak bundan da öte Sarmaşık'tan biri olduğunu kanıtı olabilir. Fakat yine de ölenin kadın olduğu ihtimalini saplantılı bir biçimde bağlanmamak gerek. Bazı detaylar daha farklı birilerini işaret ediyor.

Özellikle Ayşe'nin olaya tepkisi malum. Ancak ölen Merve olsaydı, Ayşe'nin tepkisi daha büyük olabilirdi, ya da Pelin. Tabi maktülün arkasından sadece Ayşe ve Rachel değil, diğer kadınlarda büyük bir tepki gösteriyor. Bu da daha tanıdık biri olduğunu gösteriyor.