MEDYA

Ufak Tefek Cinayetler 31. yeni bölüm özel sahne

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31. yeni bölümünden çok özel bir sahne yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler 31. yeni bölümüyle 29 Mayıs 2018 Salı akşamı Star'da olacak. Ufak Tefek Cinayetler'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Ufak Tefek Cinayetler 31. yeni bölümünden çok özel bir sahne yayınlandı; Ufak Tefek Cinayetler 31. yeni bölümüyle 29 Mayıs 2018 Salı akşamı Star'da...

Ufak Tefek Cinayetler 22 Mayıs 2018 Salı akşamı yayınlanan 30. bölümünde: Sarmaşık’ı meşhur yaza merhaba partisi heyecanı sarmış durumda! Bu partide resmen bir cinayet işlenecek. Çünkü bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin içinde yapmaktır. Parti günü yaklaşırken herkesin cebinde bir cinayet motivasyonu var, bakalım hangisi gerçekleşecek? Merve, Pelin’in Oya-Serhan aşkını çok önceden beri bildiğini öğrendi, işte şimdi kıyamet kopacak! Serhan da Oya konusunda nihayet ipin ucunu yakalıyor. Soruşturmanın kapatılması baş komiser Kemal’i durdurmaya yetmiyor. Kemal ne yapacak edecek, o katili bulacak. Bu bölüm kimin ölmediğine dair kartlar açılmaya devam ediyor; bakalım kimlerle yüzleşecek Kemal?

Sitene Ekle
Yorumlar