Ufak Tefek Cinayetler 2.sezonda her şey değişecek böyle açıkladı

Star TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler 2.sezon izleyici tarafından merakla bekleniyor. Edip'in katili kim sorusunu ararken, Ufak Tefek Cinayetler'de 2.sezonda çok şey değişecek. Açıklamayaı Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat yaptı.

Star TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler 2.sezon izleyici tarafından merakla bekleniyor. Edip'in katili kim sorusunu ararken, Ufak Tefek Cinayetler'de 2.sezonda çok şey değişecek. Açıklamayaı Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat yaptı. Peki Ufak Tefek Cinayetler 2.sezonda neler olacak, yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte tüm detaylar.

Ufak Tefek Cinayetler'de Serhan karakterini canlandıran Mert Fırat, dizinin ikinci sezonunda çok değişeceğini ve daha yeni başladığını söyledi. Mert Fırat'ın açıklamaları, Ufak Tefek Cinayetler izleyicilerini heyecanlandırdı.

Ufak Tefek Cinayetler’in Serhan'ı Mert Fırat, NTV’de Gülay Avşar’ın sunduğu, En Güzel Buluşmalar programına konuk oldu. Ufak Tefek Cinayetler'in ikinci sezonunda çok değişiklik olacağını söyleyen oyuncu, “Aslında daha yeni başlıyor. Beklentinin üzerinde bir şey olacak" dedi.

37 yaşındaki oyuncu dizi hakkında şöyle konuştu: Projenin bir kadın hikayesi olmasından çok etkilendim. Gerçekten Türkiye’de bir dizide kadın hikayelerinin anlatılması ve onların başrol olması, çok önemliydi. Cinsiyet eşitliğinin tartışılmadığı bir dizi olduğu için beni hep heyecanlandırdı.