BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Uçakta rencide etmişlerdi! Şimdi görenler tanıyamıyor

Avustralyalı 27 yaşındaki Sara Tuohey 150 kiloya ulaştığında vücudundan rahatsız olmaya başladı. Bir gün uçak yolculuğu sırasında rahatsız edici bir deneyim yaşayınca kilo vermeyi kafasına koydu. Toplam 52 kilo veren Tuohey'i şimdi görenler tanıyamıyor.

Avustralyalı 27 yaşındaki Sara Tuohey 150 kiloya ulaştığında vücudundan rahatsız olmaya başladı. Bir gün uçak yolculuğu sırasında rahatsız edici bir deneyim yaşayınca kilo vermeyi kafasına koydu. Sara Tuohey, 2.5 saat süren iç hat uçuşunda fazladan emniyet kemeri istemek zorunda kalmıştı. Üstelik uçuşta tek kişilik koltuğa sığamadığı için bebeğiyle de ilgilenememişti.

150 kiloyken günde en az 8 kutu gazlı ve şekerli içecek içtiğini ve fast food yediğini anlatan Tuohey kararlı bir diyet ve sporla kilo vermeye başladı. Toplam 52 kilo veren Tuohey'i şimdi görenler tanıyamıyor. Sporu yaşam tarzı haline getiren kadın zumba eğitmeni olarak hayatını kazanıyor.

Sosyal medya hesabında özel yaşantısına dair bir çok paylaşımda bulunan Sara Tuohey'in inanılmaz değişimi hayret ettirdi.

Sara Tuohey'in fotoğrafları...