Türkiye'de bu ismi bilen yok! Rüyasında görmüş

Kızına Mihran adını koyacak olan Şükran Ovalı, “Pakistan’da İndus Nehri’ne İslam yazarlarının verdiği bir isim. Bazı tarih kitaplarında da güneşin hazinesi olarak geçiyor. Bir de Mihran, Şükran uyumlu oldu” dedi. Ovalı, öyküyü yazmayı bitirdikten sonra rüyasında kızının olacağını görmüş.

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Caner Erkin ve 5 aylık hamile eşi Şükran Ovalı, önceki gün kahvaltı için gittikleri Rumeli Kale Cafe’de objektife takıldı. Geçtiğimiz günlerde doğacak bebeklerinin kız olacağını açıklayan çiftten Caner Erken “Kız babaları şanslı olur” yorumuna şu karşılığı verdi: “Ben Şükran’la olduğum için zaten şanslıyım. Kız babası olmaya gelince, o duyguyu tadınca anlayacağım.” 5 aylık hamile olan Şükran Ovalı'nın karnı belirginleşti. Ovalı, hırkasıyla karnını böyle kapadı.

5 aylık hamile olan Ovalı daha önce verdiği bir röportajda hamilelik süreci hakkında, “Gitgide daha çok hissediyorum. Enteresan, güzel bir duygu. İçinde bir can var. Allah isteyen herkese nasip etsin” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü isimlerin, kız çocuklarının eğitimi için kaleme aldığı öykülerden oluşan ‘Onlar’ın Öyküsü’ adlı kitapta, ‘Kilitli Dolap’ adlı öyküyü kaleme alan Şükran Ovalı, kızına Mihran adını koyacağını söyledi. 33 yaşındaki oyuncu, öyküyü yazmayı bitirdikten sonra rüyasında kızının olacağını gördüğünü de dile getirdi.

Kızına Mihran adını koyacak olan Şükran Ovalı, “Pakistan’da İndus Nehri’ne İslam yazarlarının verdiği bir isim. Bazı tarih kitaplarında da güneşin hazinesi olarak geçiyor. Bir de Mihran, Şükran uyumlu oldu” dedi.