Tuna Kiremitçi İstanbullu Gelin'e damga vurdu

İstanbullu Gelin yayınlanan son bölümde 'Tuna Kiremitçi & Sena Şener'in söylediği Birden Geldin Aklıma' şarkı geceye damga vurdu. İşte İstanbullu Gelin'in son bölümün detayları ve geceye damga vuran o şarkı.

İstanbullu Gelin 72. son bölümüyle ekrana geldi. İstanbullu Gelin'de Adem ve Dilara bebeklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Baba olan Adem'e Faruk'tan şaşırtan bir teklif geliyor. Adem ve Faruk arasında ilk defa bir yakınlaşma yaşandı.Faruk ise Süreyya'ya Sevgililer Günü'nde Zuhal Olcay şarkısıyla sürpriz yaptı. Finalde ise Fikret, Okan ve İpek'in ev baktığını öğrenince büyük şok yaşadı. Boşanma davasında ise İpek ayrılmak istemediğini açıkladı. İşte İstanbullu Gelin son bölümde yaşananlar ve geceye damga vuran 'Tuna Kiremitçi & Sena Şener - Birden Geldin Aklıma' şarkısın...

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 15 Şubat Cuma ekrana gelen 72. son bölümünde Boranlar'da sürpriz gelişmeler yaşandı. Dilara'nın ani doğumu sırasında eli ayağına dolaşan Adem, yanında Faruk'u buldu. 

Faruk, Adem'in en heyecanlı anlarında yanında olarak destek verdi. Adem ve Dilara'nın bebekleri dünyaya gelirken, Faruk ise Adem'e ilk defa zeytin dalı uzattı.

Faruk, Adem'e birlikte iş yapmayı teklif etti. Diğer yandan ise eşi İpek'in yanında çalıştığı Okan'la ilişkisi olduğundan şüphelenen Fikret ise öğrendiği haberle bir şok daha yaşadı. İpek'le boşanmak isteyen Fikret, mahkemede İpek'in verdiği yanıt karşısında dondu kaldı.