Tuba Ünsal'dan kızdıran cesur poz: Bir anneye yakışıyor mu

Tuba Ünsal'dan kızdıran cesur poz: Bir anneye yakışıyor mu

Mirgün Cabas'la boşandıktan sonra yeni bir aşka Tuba Ünsal, cesur paylaşımlarında sınırları aşmış olduğunu verdiği son pozla göstermiş oldu. Ünsal, derin göğüs dekolteli paylaşımıyla hayranlarını kızdırdı.

Tuba Ünsal'dan kızdıran cesur poz: Bir anneye yakışıyor mu - Sayfa 1

Oyuncu Tuba Ünsal üçüncü evliliğini 2013'te gazeteci Mirgün Cabas ile yapmış, Civan Mert adında bir oğulları olmuştu. Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas geçtiğimiz Haziran ayında beş yıllık evliliklerini bitirdiklerini sevenlerine duyurmuştu. Cabas, ile ayrılığı çabuk atlatan Tuba Ünsal, bir markanın katalog yüzü oldu. Marka için objektif karşısına geçen Ünsal, verdiği cesur pozlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Tuba Ünsal'dan kızdıran cesur poz: Bir anneye yakışıyor mu - Sayfa 2

''AŞIK OLMASAYDIM ÇOKTAN BİTMİŞTİ'' DEMİŞTİ: Tuba Ünsal, boşanmadan önce yaptığı açıklamada ‘Kesin ayrılık var diyemem. Evlilikte engebeli yollardan geçiyoruz. Yuvamızı kurtarmak için çabalıyorum. Sorunlarım var. Mirgün’e aşık olmasaydım çoktan bitmişti.’ cevabını vermişti.

Tuba Ünsal'dan kızdıran cesur poz: Bir anneye yakışıyor mu - Sayfa 3

Tuba Ünsal, siyah gömleği ve derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşırttı.

Tuba Ünsal'dan kızdıran cesur poz: Bir anneye yakışıyor mu - Sayfa 4

Ünsal'ın cesur pozunu ise takipçileri beğenmedi. Hayranları Ünsal'ın "Bir anneye yakışmayacak pozlar" diye paylaşımına tepki gösterdi.