Tuba Büyüküstün'ü çabuk unuttu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi

Tuba Büyüküstün'ü çabuk unuttu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi

Tuba Büyüküstün'den ayrılan Onur Saylak'ın ismi, bir menajerlik şirketinde çalışan Gözde Yılmaz ile anılıyordu. Aşk yaşadıkları duyulsa da birlikte görüntü vermemek için büyük çaba harcayan çiftin kaçış macerası sona erdi.

Tuba Büyüküstün'ü çabuk unuttu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi - Sayfa 1

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, geçtiğimiz Haziran ayında 6 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişlerdi. Çok geçmeden Büyüküstün'ün adı, İstanbul Emirgan'daki La Boom ve Gizli Kalsın adlı mekanların genç işletmecisi Umut Evirgen'le aşk dedikodularına karışmıştı. Onur Saylak'ın ismi ise bir menajerlik şirketinde çalışan Gözde Yılmaz ile anılıyordu. Aşk yaşadıkları duyulsa da birlikte görüntü vermemek için büyük çaba harcayan çiftin kaçış macerası sona erdi.

Tuba Büyüküstün'ü çabuk unuttu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi - Sayfa 2

Önceki gün Etiler’deki bir davete katılan Yılmaz, gecenin sonunda soluğu Saylak’ın rol aldığı “Vatanım Sensin” dizisinin Polonezköy’deki setinde aldı. Çift, çekimlerin sonunda ise yemek için Kalamış’taki Sushico’ya geçti.

Tuba Büyüküstün'ü çabuk unuttu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi - Sayfa 3

Mekan önüne geldikleri sırada patlayan flaşlardan tedirgin olan ikili, apar topar restorana girdi.

Tuba Büyüküstün'ü çabuk unuttu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi - Sayfa 4

Kısa süre sonra çıkan Saylak ve Yılmaz, daha sakindi. “Hayırlı olsun” diyen gazetecilere “Teşekkür ederiz” şeklinde karşılık vererek aşk haberlerini doğrulayan çift, ardından araçlarına binip oradan ayrıldı.