Trump'la tek gecelik kaçamak ifşası olay oldu!

ABD Başkanı Donald Trump ile ilişki iddialarıyla gündeme gelen porno yıldızı Stormy Daniels, Amerikan CBS televizyonuna röportaj verdi. ABD izleyicisinin büyük ilgi gösterdiği yayın 22 milyon kişi tarafından izlendi. Reytinglerde bu yılki Grammy ve Emmy ödül törenlerini geride bıraktı.

ABD Başkanı Donald Trump, Stormy Daniels ile cinsel ilişki kurduğu iddiasını güçlü bir şekilde reddediyor. CBS'e konuşan Daniels, Trump ile yalnızca bir kez birlikte olduğunu açıkladı. Daniels, CBS televizyonuna, Trump ile zorla birlikte olmadığını da belirterek, 2006 yılında yaşandığını öne sürdüğü geceyi anlattı. Trump ile ünlülerin katıldığı bir golf turnuvasında tanıştığını ve otel odasındaki yemek teklifini kabul ettiğini söyledi. Daniels, otel odasında yaşananları sorulan sorular çerçevesinde yanıtladı.

Kapağında Donald Trump'ın olduğu bir dergi ile nasıl şakalaştıklarını ise şöyle anlattı: "Arkasını döndü ve pantolonunu biraz aşağı indirdi. Altında iç çamaşırı falan vardı ve ben ona dergiyle birkaç şaplak attım" Daniels, cinsel anlamda etkilenmemiş olmasına karşın Trump ile birlikte olduğunu da söyledi ve ekledi: "Hayır demedim. Burada kurban değilim"

Stormy Daniels birlikteliğin 'prezervatif kullanılmadan gerçekleştiğini' de öne sürdü.