Trump ona aşık mı oldu? Yanından ayırmıyor sürprizler bekleniyor...

Habertürk gazetesi yazarı Serdar Turgut, Trump’ın bir kadına aşık olduğunu ve onun büyüsünden kendisini kurtaramadığını öne sürdü. Turgut, Trump’ın aşı olduğu kadının Hope Hicks olduğunu yazdı.

Trump ona aşık mı oldu? Yanından ayırmıyor sürprizler bekleniyor... - Sayfa 1

ABD Başkanı Donald Trump'ın özel hayatıyla ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Habertürk gazetesi yazarı Serdar Turgut, Trump’ın bir kadına aşık olduğunu ve onun büyüsünden kendisini kurtaramadığını öne sürdü. Turgut, Trump’ın aşı olduğu kadının Hope Hicks olduğunu ve Trump bu kadını Beyaz Saray’ın iletişim direktörü olarak atadığını belirtti. Şimdi Washington'da herkes Hope Hicks'ten büyük sürprizler bekliyor. İşte Serdar Turgut’un o yazısı…

128
Trump ona aşık mı oldu? Yanından ayırmıyor sürprizler bekleniyor... - Sayfa 2

Habertürk Televizyonu'nda aylar önce, İstanbul stüdyosunda, hakkında birçok kadınla ilişki iddiası bulunan Trump’ın bir kadına aşık olduğunu ve onun büyüsünden kendisini kurtaramadığını anlatmıştım.

228
Trump ona aşık mı oldu? Yanından ayırmıyor sürprizler bekleniyor... - Sayfa 3

Programı o saatte kaçırmış olan bir yöneticim bana "Sen bunu canlı yayında gerçekten yaptın mı? Amerikan başkanının başka bir kadına aşık olduğunu mu anlattın?" diye sorduğunda ben de "Evet" demiş ve dediklerimi ona da tekrarlamıştım. Bunar benim varsayımlarım değil; Washington’da hemen her yerde yoğun konuşulan bir söylentiydi.

328
Trump ona aşık mı oldu? Yanından ayırmıyor sürprizler bekleniyor... - Sayfa 4

Şimdi aradan aylar geçti ama o durumun hala daha çözülemediği belli oldu. Son olarak neyin olduğunu anlatmadan önce olayın geçmişini biraz anlatmalıyım.

428