BIST 1.535
DOLAR 7,36
EURO 8,93
ALTIN 437,17
POLİTİKA

Trump, CNN muhabirini Oval Ofis’ten kovdu: Dışarı!

ABD Başkanı Donald Trump’ın gaflarına her gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Trump bu kez, Oval Ofis’teki bir basın toplantısı sırasında, CNN muhabiri Jim Acosta’yı toplantıdan kovdu.

ABD Başkanı Donald Trump, ülkede ağırladığı Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev ile Oval Ofis’te basın mensuplarının karşısına geçti. CNN muhabiri Jim Acosta’nın Norveç vatandaşlarıyla ilgili sözlerinin doğru olup olmadığını sormasına sinirlenen Trump, Acosta’yı kameralar karşısında “Dışarı” diyerek kovdu.

Donald Trump, resmi ziyaret kapsamında Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev ile Beyaz Saray’da bir araya geldi. İkili görüşmelerin ardından liderler, Oval Ofis’te basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bu sırada CNN muhabiri Jim Acosta Trump’a, göçmenlerle ilgili olarak, “Daha çok Norveç vatandaşı ABD’ye gelsin” sözlerinin doğru olup olmadığını sordu. Trump da bu soruya, “Ben onların her yerden gelmesini istiyorum, her yerden” diyerek karşılık verdi. Acosta, yeni bir soru sormak için atıldığı sırada Trump araya girdi ve parmağıyla Acosta’yı göstererek “Dışarı!” dedi. Bu sırada, Beyaz Saray’da basın mensuplarıyla ilgilenen bir görevlinin yükselen tansiyonu farkederek, “Teşekkürler Jim, artık bitir” dediği duyuldu.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Isparta'da askeri uçak düştü
Tutmaya çalışsalar da olmadı: 5. kattan düşen kadın hayatını kaybetti
Isparta'da askeri uçak düştü şehitler var
Sobayı benzinle tutuştururken evi yandı... Kedisine sarılarak izledi
Fuarda Hande Yener, Seren Serengil ve Demet Akalın gerilimi
Kavgayı ayırayım derken canından oldu
Köpeği döven psikopat horoz
10 bin euro fazladan ödeyen veznecinin imdadına Müge Anlı yetişti
Canlı yayında moda uzmanın pantolonu patladı
Şaşkına çeviren görüntü! Gözlerine inanamadılar