BIST 4.998
DOLAR 18,83
EURO 20,33
ALTIN 1.136,94
HABER /  GÜNCEL  /  EMLAK

The House Residence satışa çıktı.

The House Residence Bomonti özel yaşam standartları sunan fırsatlarıyla satışta.

Abone ol

Uluslararası platformda en iyi 250 müteahhit firma arasında yer alan Yenigün, hizmet sektöründe çarpıcı bir dönüşüme öncülük eden The House Hotel ile İstanbul’da çok özel bir projeye imza atıyor: The House Residence Bomonti.

Şehrin önemli noktalarında önce The House Cafe ve ardından The House Hotel zincirleriyle konumlanan ve hizmet sektöründe markalaşan The House Hotel, büyüme hedefi doğrultusunda “rezidans” markasını hayata geçirdi.

The House Residence Bomonti’nin sadece çok özel 155 dairesi olacak. Alt kat komşusu The House Hotel olan residansta metrekare fiyatı 4 bin 500, daire fiyatları 200 bin dolardan başlayacak.

Yenigün, İstanbul’da yapmayı planladığı yepyeni ilk projesinin tanıtımını yaptı: The House Residence Bomonti. ABD, NATO ve Rusya için yaptığı çok sayıda projeyle uluslararası arenada gücünü ispatlayan Yenigün yatırımıyla, hizmet sektöründe kalitesiyle standartları belirleyen bir marka haline gelen The House Hotel, The House Residence Bomonti projesinde, FYP Proje Geliştirme’nin konsept ve koordinasyonuyla bir araya geldi.

The House Residence Bomonti, birçok yönüyle ilkleri de bünyesinde barındırıyor. 11 ülkede faaliyet gösteren Ankaralı Yenigün’ün İstanbul’daki ilk gayrimenkul geliştirme projesi. The House Hotel grubu ilk residans işletme markasını bu projede konumlandıracak. Bu aynı zamanda Bomonti’nin de ilk markalı işletme projesi olarak ayrıcalık yaratacak.

Sektörün öncü firmalarının geliştirdiği projelerin peş peşe yükseldiği bir noktada bulunan The House Residence, İstanbul’un yükselen yıldızı Bomonti’nin tam merkezinde konumlandı. Bomonti Bira Fabrikası’nın yeniden düzenlenmesiyle İstanbul’da müziğin, sanatın, eğlencenin yeni gözde mekanı haline gelecek tarihi semt çok kısa bir süre içinde eski neşeli günlerine yeniden dönecek, yaşamın yeni adresi olacak.

The House Residence Sosyal Donatıları

Yaşam The House Hotel konforu ile Bomonti’de hayat buluyor

The House Residence’ta yaşam The House Hotel konforu ile hayat bulacak. Sanat ve tasarımla zenginleşen mekanlarda, konfor ve yaşam kolaylığı The House Residence sakinleri için The House Hotel işletmesi ile sunulacak.

Ait olduğu semti kucaklayan bir yaşam alanı olarak tasarlanan The House Residence’ta yaşayanlar, sanat ve özgün tasarımlarla zenginleşen apart dairelerinde 7 gün 24 saat kişiye özel hizmet alacak, yan yana sıralanmış sevdikleri mekanlarda yaşamanın keyfini sevdikleri ile birlikte çıkaracak. The House Residence balkon, bahçe ve terasları özel peyzaj planlaması yeşil ile bütün, şehrin merkezinde çok iddialı.

“Daire değil, size özel planladığımız her zaman sizin için hazır ortak mekanlarınızda yaşamanız” için sadece 155 ünite tasarlandı.

The House Residence’ta işletme markasında bir ilk

The House Residence Bomonti, The House Hotel, The Residence Lounge, The Dining Room, The Cafe, The Club Fitness, The Club Office, The Garden Terrace, The Services’i aynı binada, aynı çatı altında bir araya getiriyor.

Projede işletme markasında The House Hotel ile The House Residence markası kişiye özel sınırsız hizmetler ile öne çıkıyor. Birlikte yaşam, birlikte eğlence, senin hayatın, senin yerin duygusunun planlandığı mekanlar ve sunduğu kişiye özel hizmetler ile The House Residence, bugüne kadar özenilen yaşam tarzını hayata geçiriyor.

The House Hotel’in yüksek kalite anlayışı ve tecrübesiyle, The House Residence’ta özel resepsiyon, kişiye özel asistan hizmeti, concierge, housekeeping, vale hizmeti, teknik destek ile 7/24 hizmet sunulacak. Verdiği bu hizmetler dışında ortak alanlardaki özel fonksiyonlarda yaşayanlara özel hizmetlerde planlandı.

The House Residence tüm hizmetleri yaşayanlar için sunarken ortak yaşamı destekleyen servis alanları da planladı. Yemeğinizi pişirebildiğiniz ortak Dinin Room’un yanı sıra, çamaşır yıkama ve kurutma işini evine sokmak istemeyenler ve bu işi yaparken de zamanı keyifli geçirmek isteyenler için The Launderette mükemmel bir alan sunacak. Çamaşırınızı beklerken komşularınızla sohbet edecek, kahvenizi içecek, müziğinizi dinlerken yaşamın tadını çıkartacaksınız.

Konuklarınızı kanepede değil alt kat komşunuz The House Hotel’de ağırlayacaksınız

Önce Ortaköy’de, Nişantaşı’nda sonra Galatasaray ve Karaköy’de kurulduğu her semtle kaynaşan, gittiği her yere mutluluğu da taşıyan The House Hotel, projenin ilk 3 katında 51 odasıyla yer alarak The House Residence sakinlerinin misafirlerini ağırlarken bölgenin ilk dizayn oteli olacak.

The Residence Lounge’da dostlarınız ve komşularınızla keyifli vakit geçireceksiniz

The Residence Lounge ve The Dining Room dostlarınızla buluştuğunuz, birlikte yemek pişirdiğiniz ve eğlendiğiniz evinizin salonu. Günün her saatinde size özel hizmet aldığınız The Residence Lounge’ta; isteyen köşesine çekilip kitabını okuyacak, şömine keyfi yapacak, misafirlerini burada ağırlayabilecek, isteyen de evine götürmeden işlerini Business Center’de gerçekleştirebilecek.

The Dining Room’da davetlerinizi, eğlenceye doymayan partileri, pişirmek istediğiniz yemekleri, sizin için hazırlanmış şık bir yemek odasında, tüm detayları ile döşenmiş yemek odanızda gerçekleştirebilirsiniz. Kendi yemeğinizi kendiniz pişirirken, alışverişinizi The House Residence’taki asistanınıza bırakabileceksiniz. The House’ta sizi yormadan ortak mekanlarda yaşatıyoruz.

The Club Office’de siz sadece işinizi düşünün, detaylar planlanmış olacak

The Club Office toplantılarınız ve aynı zamanda özel işleriniz için planlanmış bir açık ofis konsepti. The Club Office iş yaşamının ışıldayan zekalarını buluşturan, onları kaynaştıran, sosyalleştiren ve ihtiyaç duyacakları bütün servisleri hazır sunan yeni bir ofis konsepti ile The House Residence’ta. The Club Office’te dileyen notebook’unu kucağına, tabletini eline alıp genel alanlarda, dileyen masasında, dileyen kendisine ayrılmış özel ofisinde çalışabilecek.

The Club Fitness’ta spor yapacak The Garden Terrace ile yeşili kucaklayacaksın

Evinizin altında, yaşadığınız binada İstanbul’un en gözde spor kulüplerinden birine sadece asansöre binip ulaşabileceksiniz. Şehrin merkezinde, İstanbul’un kalbinde yaşarken aynı zamanda doğadan ve yeşilden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız.

Girişteki The Cafeleri ile Nişantaşı’nda çok sevdiğin ve dostlarınla buluştuğun mekanlara komşu olacaksın. Dilersen her gün, dilersen arada sırada uğrayacağın, ama kendini her zaman kendi mekanında gibi hissedeceğin özenle tasarlanmış peyzaj alanlarıyla, teraslarla iç içe bir yer olacak.

The House Residence Bomonti’nin iç tasarımında, kıyısında köşesinde, bahçesinde masasında koltuğunda özenle düşünülmüş detaylar gizli.

The House Residence Bomonti’de FYP Proje Geliştirme’nin planladığı konsept ve iç dizayn, İngiltere Conran + Partners ve Hyland Edgar Driver işbirliği ile İngiliz tasarım anlayışının bütün inceliklerini, doğanın yeşilini Bomonti’ye taşıdı.

The House Residence 2 farklı tasarım alternatifi ile özel olarak tasarlanmış apart dairelere taşınmaya hazır hale getiriyor. Bir otele gelir gibi, bavulunuzu alıp gelebilecek ve hemen yaşamaya başlayabileceksiniz.

42 m2 ile 130 m2 arasında değişen apart dairenizden taşan yaşamı ise ortak alanlarda yine Conran+Partners’ın özel dizaynı ile yaşayabileceksiniz.

The House Residence Nerede?

İstanbul’un yükselen yıldızı Bomonti, Nişantaşı’ndan Taksime veya tünele yürüyerek, metro ya da taksi ile 10 dakika mesafede. The House Residence, ulaşım ağının merkezinde yeni yaşam adresi oluyor.

Binanın ön cephesinde Hilton Hotel, kuzey cephesinde Mimar Sinan Üniversitesi Bomonti Kampusu, güney cephesinde Rixos Bomonti, batı cephesinde Fransız Fakirhanesi, ve doğu cephesinde Bomonti Organik Pazarı yer alıyor.

Metrkaresi 4 Bin 500 dolar, teslimat Mayıs 2016’da

Mayıs 2016’da sahiplerine teslim edilecek projede dairelerin metrekaresi 4.500 dolardan satışıa sunulacak. En düşük maliyetli dairenin fiyatı ise 200 bin dolar. Yenigün İnşaat, kendi bünyesinde peşinata bağlı olarak vade farksız taksit imkanı sunuyor. Bunun yanında Odea Bank da bu projeye özel faiz oranlarıyla kredi kullandıracak.