'Ters ilişkiye girdik' demişti! Eski sevgilisi konuştu

'Ters ilişkiye girdik' demişti! Eski sevgilisi konuştu

Cristiano Ronaldo ile bir dönem ilişki yaşayan İtalyan manken Raffaella Fico, eski sevgilisi ile ilgili tecavüz iddialarına yanıt verdi.

'Ters ilişkiye girdik' demişti! Eski sevgilisi konuştu - Sayfa 1

Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'taki bir otelde Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Der Spiegel'e verdiği röportajda Ronaldo'nun kendisine 2009 yılında tecavüz ettiğini söyleyen Mayorga, Portekizlinin kendisini ters ilişkiye zorladığını belirtmişti.

'Ters ilişkiye girdik' demişti! Eski sevgilisi konuştu - Sayfa 2

''TERS İLİŞKİYE GİRDİK'': Ronaldo'nun avukatları tarafından hazırlanan sorulara yıldız futbolcunun verdiği yanıt ise şu şekilde: "Kendisi yatağa uzanmış durumdaydı. Ters ilişkiye girdik ve pozisyon değiştirmedik. Olay, 5 ila 7 dakika sürdü. İstemediğini söyledi ama kendisini hazırlamıştı."

'Ters ilişkiye girdik' demişti! Eski sevgilisi konuştu - Sayfa 3

ESKİ AŞKINA SAHİP ÇIKTI: Geçtiğimiz senelerde eski sevgilisi Cristiano Ronaldo ile bir dönem sevgili olduğu Balotelli'yi cinsel ilişki yönlerini kıyaslayarak "Balotelli yatakta Ronaldo'dan daha iyi" diyen ünlü model Raffaella Fico, şimdi de eski aşkına sahip çıktı.

'Ters ilişkiye girdik' demişti! Eski sevgilisi konuştu - Sayfa 4

Fico, tecavüz iddiasıyla yargılanan Ronaldo için "Tecavüz edecek biri değil. Ronaldo ile aşk dolu 11 ay geçirdik. Kendisi benimleyken çok centilmen bir insandı. Evde bile çalışıyordu.'' sözlerini kullandı.