YAZARLAR

'Tek adam' mı, yoksa 'halkın inandığı adam' mı?

Erdoğan yalnız değil. İkbal avcılığı yapmayan, şan ve şöhret meraklısı olmayan, gelecekle ilgili şeytani plânlardan uzak Binali Yıldırım var yanında.

Oksijenini millete yaptığı hizmetlerdenalanTayyip Erdoğan, 3 yıl aradan sonra,yeniden AK Parti'nin başınageçiyor. Erdoğan'ın AK Parti'nin başına gelecekolması, onun nefreti ile kor bir ateşetutuşanlar için, pek de güzel bir haber değil. Ancak bu değişiminTürkiye için, "yeni atılım"larasebep olacağı kesin.

Erdoğan'ın gelişiyle birlikte, yarındanitibaren işiteceğimiz veya göreceğimiz söylem ve eylemleri,şimdiden kestirmek zor değil. Mazileri, yapacaklarının teminatıolarak aklı selim düşünen herkesin zihnine kazılı çünkü.

FETÖ/PKK/DEAŞ... hepsi.

Kirli kalemler ve bir dünya, bu değişikliği birkez daha "tek adam"a yoracak,"diktatör" yalanına sarılacak. 

Erdoğan, millete dokundukça, onlar boş durmayacak vezihinlerine hapsettikleri yalanlarla,  milletinkalbini kirletecekler. Kem sözler edip, bir kez dahamilletle aralarına duvarlar örecekler. 

Tayyip Erdoğan'a olan nefretleri, zehirli sarmaşık gibidaha da büyüyecek. Karanlık zindanlarında debelenmeye devamedecekler özetle...

Ne yaparlarsa yapsınlar!

Bu millet kendi gözünü kör etme niyetindedeğil!

İnandığı "adam"ın peşinde gitmektenvazgeçmiyor, vazgeçmeyecek.

Çünkü...
Erdoğan yalnız değil!
Milletle birlikte hedefe yürüyor. 
Dev bir ekiple iş yapıyor. 
Kafası sadece hizmetle meşgul arkadaşları var.

İkbal avcılığı yapmayan, şan ve şöhret meraklısı olmayan,gelecekle ilgili şeytani plânlardan uzak Binali Yıldırımvar yanında. Ayakları kibre, fitne ve fesata yürümeyendava arkadaşları var Erdoğan'ın yanıbaşında. İncehesapları olmayan, gelecekle ilgili kaygı duymayan, "üçdönem" uygulamasını umursamayan, devletine vemilletine hizmeti şiar edinen bir ekiple çalışıyorErdoğan... 

İstikameti yanlış olanlar hep kaybetti bugüne kadar.
Kibirde istikrar kılanlar ise, zaman içerisinde ufalıp yokoldu, yok oluyor. 

Toplumun nazarında hiçbir şey oldular... Kibrin esaretindenkurtulamayanlar, şeytani plânlarını ustaca gizleyenler ise, AKParti'nin bugün yapılacak Olağanüstü Genel Kurulu'nda zamanaşımına uğrayacaklar. Erdoğan her şeyin farkında çünkü."Yeni atılım"la öncelikle "içeridekidüşmanlar" temizlenecek. 

Erdoğan'ın hızına yetişemeyenlere gelecek sırasonra...

Hizmet yerine, "artistik poz"verenler ise 2019'a kadar sırasını bekleyecek.FETÖ ile örtülü bağlantısı olanlar unutulmayacak elbet.

Hepsinin "hesap defteri" Tayyip Erdoğan'ınelinin altında.

O defter 21 Mayıs'ta açılıyor...

AK Parti'ye damadını tercih edenler, 17-25'ten sonraFETÖ'nün hesaplarına para akıtanlar... kof olduklarıhalde, mangalda kül bırakmayan kürekleriyle Erdoğan'ınsermayesi ile yürüyenler...

Siyasetinde sahici kelimesi olmayanlar...
Gücün zehiri ile tanışınca sağırlaşanlar...
Bilerek ve isteyerek duymamakta ısrar edenler...
Kim varsa...
Hepsi tek tek ayıklanacak!

AK Parti'de Erdoğan'ın gelişiyle birlikte yepyeni bir dönem başlıyor. Bu değişimin Türkiye'yesirayet etmesi şart! Dışlayan, horlayan, kopmaya zorlayandeğil, kucaklayan, saran sarmalayan, sahip çıkan bir siyaset özlemiyaşıyor Türkiye... Tayyip Erdoğan gibi sağlam birzırhla, Binali Yıldırım gibi sahici birdostla, "itimat kuleleri"nin yenidenyükseltilmesi zor değil...

AK Parti'nin kapılarını Türkiye'nin diğer yarısınaaçmak yeterli değil. Yüzde 48'in içeri girmesini sağlamakgerekiyor. Bunun için tek bir yol var; "kibirborsası"nı çökertmek!

"Kibir borsası"nın çöküşü, Erdoğan'ınbir lafına bakar.
Bu illeti ondan başka kimse çökertemez zaten...

Hayırlı olsun!