BIST 1.531
DOLAR 7,46
EURO 9,01
ALTIN 410,12

Taze gelin 'Yatakta daha iyi' diyerek kocasını terk etti

40 yaşındaki Andy, 21 yaşındaki karısıyla Meksika'da 30 bin dolara mal olan bir düğünle evlenmişti. Ancak olay Andy'nin istediği gibi ilerlemedi. Meagen, bekarlığa veda partisinde başka bir adamla ilişki yaşamaya başlamıştı. Meagen, yeni aşkıyla beraber yaşamaya karar verdi ve kocasını erk etti.

İSKOÇYA'da yaşayan Andy Mitchell, 6 gün önce evlendiği karısı Meaghan'ın başka bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendi. 21 yaşındaki gelin adayı, arkadaşlarıyla bekarlığa veda partisi düzenledi. Ardından rüya gibi bir düğünle evlendi. Balayı için seçilen adres ise, Meksika'ydı. 40 yaşındaki Andy Mitchell ve 21 yaşındaki Meaghan Mitchell, düğün ve balayı için 30 bin Sterlin harcadı. (188 bin TL) Balayı dönüşünde ise damat hayal bile edemeyeceği bir kabusla yüz yüze geldi. Gelin düğünden altı gün sonra başka bir erkeğe kaçtı.

'YATAKTA DAHA İYİ' DİYEREK TERK ETTİ: Meaghan, bekarlığa veda partisinde yeni aşkıyla tanışmıştı. İkili o gece cinsel ilişki yaşadı. Balayı sonrasında ise yeni aşkının yatakta daha iyi olduğunu söyleyerek kocasını terk etti. Yüzüğünü internette satışa çıkaran damat Andy, altına şu notu yazdı: "Merhaba, 3 Haziran'da Meksika'da evlendik, bu düğün seti gelin içindi. Ancak 6 gün sonra onun bekarlığa veda gecesinde bir ilişkiye başladığını ve bunun evliliğimiz devam ettiği zamanda sürdüğünü öğrendim."

Andy, evlilik yüzüğünü bu sözlerle internete koyarak 400 sterline satacağını duyurdu.

Meagen düğünden altı gün sonra ilişki yaşadığını söylediği erkekle yaşama kararı alarak evden kaçtı.