MEDYA

Survivor'da Turabi krizi: Acun Ilıcalı cezayı açıkladı!

Survivor 2017'nin 28 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan bölümü ada konseyinde Acun Ilıcalı, Turabi'nin cezasını açıkladı.

Survivor 2017'nin 28 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan bölümü dokunulmazlık oyununda gergin tavırlarıyla dikkat çeken ve uyarılara aldırmayan Turabi Çamkıran'ın cezasını Acun Ilıcalı konseyde açıkladı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum