MEDYA

Survivor'da şok kavga! Adem ve Turabi arasında...

Survivor 2018'in 19 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü ada konseyinde Adem ve Turabi şoku... Acun Ilıcalı yaşanan tatsız olayı anlattı.

Survivor 2018'in 19 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü ada konseyinde Acun Ilıcalı,All Star takımından Adem Kılıççı ile Turabi Çamkıran arasında yaşanan tatsız olayı anlattı ve yarışmacıları uyardı. İşte Adem ile Turabi'nin sözleri...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar