BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,49
ALTIN 462,49

Survivor'da kim elendi? 11 Haziran 2018 SMS sonuçları!

Survivor'da 11 Haziran 2018 akşamı kim elendi sorusunun yanıtı toplu SMS oylaması sonuçları ile belli oldu. Mustafa Kemal Kurt, Turabi Çamkıran ve Merve Aydın, Survivor'da bu hafta eleme adayı olan isimlerdi. Yapılan eleme konseyinde Mustafa Kemal Kurt adaya veda etti.

Survivor 2018'de bu hafta kim elendi sorusu yanıt buldu. Survivor 2018'nin 11 Haziran akşamı yayınlanan son bölümünde nefesler tutuldu. Acun Ilıcalı bu hafta Survivor toplu SMS oylaması sonuçlarına göre kimin elendiğini açıkladı. Ünlüler takımından elemeye çıkan isimler Mustafa Kemal Kurt, Turabi Çamkıran ve Merve Aydın'dı. Gerçekleştirilen toplu SMS oylamasının sonuçlarına göre bu hafta Survivor adasına veda eden isim Mustafa Kemal Kurt oldu.

İlk dokunulmazlığı Ünlüler takımı kaybetmiş, eleme adayı olarak da Mustafa Kemal Kurt ve Turabi Çamkıran isimlerini vermişlerdi. İkinci dokunulmazlığı da Ünlüler takımı kaybetmiş ve bir eleme adayı daha çıkarmak zorunda kalmışlardı. Ünlüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazmış ve yarışmacıların oyları sonucunda üçüncü eleme da adayı Merve Aydın olmuştu.

Survivor 2018'e veda eden Mustafa Kemal Kurt kimdir? Profesyonel Rugby oyuncusu olan Mustafa Kemal Kurt aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı'nın kaptanı ve 8 yıllık oyuncusudur. Rugby'nin yanında Crossfit ile de ilgilenen Mustafa Kemal Kurt, bu alanda da uluslararası müsabakalarda yer almıştır. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşamına İstanbul'da devam etmektedir.