Survivor Serenay Aktaş iyi laf soktu! Eski sevgilisi ve yakın arkadaşı ilişkiye girdi

Survivor yarışmacılarından Serenay Aktaş'ın eski sevgilisi Kenan Acar, en yakın arkadaşı Açelya Topaloğlu ile aşk yaşamaya başladı. Olayı öğrenen Serenay Aktaş ilk kez konuştu ve bakın neler dedi.

Survivor ile tanınan futbolcu ve oyuncu Serenay Aktaş, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Rol aldığı filmin galası için kıyafet baktığını söyleyen oyuncu, eski sevgilisi Kenan Acar'ın en yakın arkadaşı olan Açelya Topaloğlu ile birlikte olması hakkında ilk kez konuştu. 

Aktaş, muhabirlerin eski sevgilisi ve yakın arkadaşının ilişki yaşamasını hatırlatınca şunları söyledi: "Onlar hakkında konuşmaya hiç gerek duymadım. Aldığımız oksijenler çok zor üretiliyor. Bu oksijeni onlara harcamak istemiyorum. Bu konu beni hiç üzmedi. 

Allah beni ateşlerin içinden aldı. "Çok şükür" dedim. Onları hiçbir zaman kendime layık görmedim. O yüzden herkes yoluna gitsin. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar"

Serenay Aktaş, 'Siz aradığınız mutluluğu buldunuz mu?' sorusuna ise, "Ben kendimle çok mutluyum. Kendime ve yapacaklarıma yöneldim.