GÜNCEL

Suriye'de peş peşe patlamalar! Askeri üs mü vuruldu?..

Suriye devlet televizyonunun haberine göre, Suriye'de bulunan Hama Askeri Havalimanında patlama sesleri duyuldu. Son dadika haberlerine göre patlamalar Hama şehrini salladı.

SURİYE devlet televizyonunun haberine göre, Suriye'de bulunan Hama Askeri Havalimanında patlama sesleri duyuldu. Yerel kaynakların aktardığına göre, Hama Askeri Havalimanı'nda dört büyük patlama meydana geldi. Şu ana kadar patlamaların sebebi belli değil. Patlamaların Hama şehrini salladığı belirtiliyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar