Süreyya Yalçın gecelikle sokağa çıktı bu görüntüsü dillerde

Eşi Ozan Baran ile birlikte Ortaköy görüntülenen Süreyya Yalçın sosyal medyanın diline düştü. Saten geceliği andıran kıyafetle sokağa çıkan Süreyya Yalçın, rüküşlüğün sınırlarını zorladı.

Süreyya Yalçın gecelikle sokağa çıktı bu görüntüsü dillerde - Sayfa 1

Sosyetenin zengin simalarından Süreyya Yalçın üçüncü eşi ile birlikte evlendikten sonra Miami'ye yerleşmişti. Kocası Ozan Baran ile birlikte yaz tatilinde İstanbul'a gelen Süreyya Yalçın yine gündem olmayı başardı. Ortaköy'de eğlenen Süreyya Yalçın sokağa saten gecelik tarzı bir kıyafetle çıktı. Geceliğin altına da çizme giyen Süreyya Yalçın, rüküşlüğün zirvelerinde dolaştı.

Süreyya Yalçın gecelikle sokağa çıktı bu görüntüsü dillerde - Sayfa 2

Süreyya Yalçın'ın geceliği andıran kıyafeti, sosyal medyada bazı kullanıcıların diline düştü. Süreyya Yalçın'ın geceliği andıran kıyafeti için “Eve gidince çizmeleri çıkarıp hemen yatacak” yorumunları yapıldı.

Süreyya Yalçın gecelikle sokağa çıktı bu görüntüsü dillerde - Sayfa 3

Süreyya Yalçın lüks sevdası, taşlı elbiseleri ve tırnakları ile hayli konuşulan bir isim. Şimdiye kadar üç kez evlenen Süreyya Yalçın, Ozan Baran ile 2016 yılında dünya evine girdi.

Süreyya Yalçın gecelikle sokağa çıktı bu görüntüsü dillerde - Sayfa 4

SÜREYYA YALÇIN'IN EŞİ OZAN BARAN KİMDİR? : Süreyya Yalçın'ın üçüncü eşi olan Ozan Baran aslen Hataylı. Amerika'da yaşayan Ozan Baran, Miami'de liman başkanı. bOS Group isminde bir şirketi olan Ozan Baran, Türkiye'nin en zengin kadınlarından olan Süreyya Yalçın ile evlenince işlerini daha da büyüttü. Ozan Baran geçen yıl Miami gazetelerine 100 Tırlık filosu ve 170 çalışanı ile haber olmuştu.