GÜNCEL

Süleyman Özışık: 'İbre Muharrem İnce'den yana'

İnternethaber ve Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Didem Arslan Yılmaz ile Türkiye'nin Nabzı programında 'CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olacak isim' hakkında konuştu.

İnternethaber ve Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında 'CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olacak isim' hakkında konuşurken ibrenin 'Muharrem İnce'den yana' olduğunu belirtti.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar