Şükran Ovalı yine herkesi kendine hayran bıraktı!

Hayvansever kimliği ile tanıdığımız Şükran Ovalı yine herkesi kendisine hayran bıraktı. Ovalı Instagram hesabından yaptığı paylaşımla önce eşi Caner Erkinden daha sonra takipçilerinden olumlu mesajlar aldı.

Çok yakın bir zamanda anne olacak olan Şükran Ovalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla eşi Caner Erkin başta olmak üzere tüm takipçilerinden olumlu yorumlar aldı. Ölümcül bir hastalığa yakalanan bir köpek ve yavrusuna tedavisi için yardımcı olan Şükran Ovalı, başından geçen olayları Instagram hesabından paylaştı.

Elazığ’da kanlı ishal olan yavru bir köpeğe sahip çıkan, onu tekrar hayata bağlayan Şükran Ovalı, sosyal medya sayfasında onun fotoğraflarını paylaşarak ‘Bu yavru köpek ölümcül hastalığa yakalanmıştı. İyi bir yerde tedavi görmesi lazımdı. Elazığ’dan getirdik bu anne ve yavrusunu, şükürler olsun. Yuvaları var artık şefkat ve sevgiyle yaşayacaklar. Öyle mutluyum ki tarifi yok. Bu huzuru değişmem hiçbir şeye bu insanların iyi kalpleri sayesinde dönüyor dünya’ dedi.

"SANA DAHA ÇOK AŞIK OLUYORUM": Şükran Ovalı'nın paylaşımına eşi Caner Erkin'den cevap gecikmedi. Erkin, "Daha nicelerini kurtarırsın, kurtarırız beraber benim güzel kalpli eşim. Vicdanlı sevgilim sana daha çok aşık oluyorum" şeklinde duygusal bir mesaj yazdı. Ünlü çiftin paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.