YAZARLAR

Su üçgeni bereket ve verimi arttırıyor

Venüs ve Jüpiter arasında güzel bir su üçgeni oluşacak. Genel anlamda şanslı ve verimli enerjiler ortaya çıkaran bu görünüm altında birkaç gün çevremizden maddi manevi destekler bulmamız mümkün

Bugün 1 Mart Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Dolunaya doğru ilerleyen Ay 08:57’de Başak burcuna geçecek.Dolunay enerjilerini güçlü olarak hissetmeye başlayabiliriz.

Ruhsal ve bedensel daha hassas ve duyarlı olacağımız bir kaçgün, günlük işler ve ilişkilerde de eksik ve detaylar daha fazlagözümüze çarpabilir. Mükemmeliyetçi ve eleştirel olacağımıziçin  ruh halimiz de daha endişeli ve huzursuz olabilir.

Balık burcundaki Merkür Yay burcundaki Mars ile dik açıyaparken, Oğlak burcundaki Plüton ile de uyumlu görünümde olacak.Endişeli düşünceler zaman zaman stres yaratabilir, ve iletişimlerdeöfkeli, eleştirel ve sert çıkışlar yapabiliriz. Psikosomatik sağlıkproblemleri ve kronik alerjilerde artışlar olabilir, dikkatetmeliyiz.

Bugün Balık burcunda ilerleyen Venüs ve Jüpiter arasında güzelbir su üçgeni oluşacak. Genel anlamda şanslı ve verimli enerjilerortaya çıkaran bu görünüm altında birkaç gün çevremizden maddimanevi destekler bulmamız, beklentilerimizden olumlu geri dönüşlerolması mümkün görünüyor. Yapacağımız iyilik ve yardımların olumlugeri dönüşlerini hissedebiliriz. Maneviyat ve sanatsal ilham gibialanlarda da daha güçlü etkiler oluşabilir.

Gece saatlerinde oluşacak Ay Satürn üçgen açısı geleceğimizleilgili planlara, güven ve istikrar beklentilerine biziodaklayabilir.

Yorumlar