Star TV'nin kralı Söz dizisinde Yavuz ayrılıyor mu? Bomba iddia!

Star TV'nin kralı Söz dizisinde Yavuz ayrılıyor mu? Bomba iddia!

Star Tv ekranlarının en favori dizilerinden biri olan Söz'de yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor ? 2. sezon finalinin ardından hikayenin baş karakterlerinden biri olan Yavuz ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı!

Star TV'nin kralı Söz dizisinde Yavuz ayrılıyor mu? Bomba iddia! - Sayfa 1

Star Tv'nin ilk yayınlandığı günden bu yana zirvedeki yerini kimseye kaptırmayan bol aksiyonlu asker dizisi Söz'de yeni sezonda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! 2. sezon finaliyle büyük bir kayıp yaşayan dizinin esas karakteri Yavuz artık eskisi gibi olmayacak. Hikayesi bambaşka bir noktaya evrilen Yavuz'u artık yalnız bir kovboy olarak göreceğiz dersek yanılmış olmayız.

Star TV'nin kralı Söz dizisinde Yavuz ayrılıyor mu? Bomba iddia! - Sayfa 2

Milliyet Yazarı Sinan Koloğlu, dizinin yeni sezonunda hikayenin nasıl bir noktaya evrileceği ile ilgili dikkate değer bir tespitte bulunmuş. İşte Sinan Koloğlu'nun köşesine taşıdığı o tespit!

Star TV'nin kralı Söz dizisinde Yavuz ayrılıyor mu? Bomba iddia! - Sayfa 3

YAVUZ KARASU, RAMBO MU OLACAK?: Bu iddiayı ev ahalisi ortaya attı. Yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri ‘Söz’… Üsteğmen Yavuz Karasu (Tolga Sarıtaş), fragmandan anlaşılan artık tek başına. Şöyle bir yoklama çekeyim dedim, ‘acaba neler olacak saptamalar yerinde mi?’ diye…

Star TV'nin kralı Söz dizisinde Yavuz ayrılıyor mu? Bomba iddia! - Sayfa 4

Dizinin ilgilileri tabii ki muhatabım… “Yavuz’un hikayesi ayrılıyor yeni sezonda” dediler. “Artık tim komutanı değil, istihbarat elemanı gibi”. Bu özelliğiyle Yavuz, acaba artık bireysel mi mücadele edecek?