BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla hayran bırakan 16 Türk!

Yeni yerler keşfeden, o anları ölümsüzleştiren 16 Türk'le sizlerleyiz... İşte paylaşımlarıyla sosyal medyayı yerinden oynatan 16 Türk...

Dünyayı dolaşmak çoğu insanın hayallerinden biridir. Yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve bazen de kendini keşfetmek için çıkılan bu yolculukları diğer insanlarla paylaşabilmek ise bambaşka bir meziyet. Biz de çektikleri fotoğraflarla bizi hayali de olsa kısa yolculuklara çıkaran Türk gezginlerin Instagram hesaplarını derledik. Anlam Arama : Hazal Yılmaz’da masa başı işini bırakıp dünyayı keşfetmek için yola çıkanlardan. Aynı zamanda Çok Gezenler Kulübü’nün kurucusu ve blogger.

Baya İyi : 2010’da birlikte çıktıkları ilk büyük macera Kenya’ya evlenmek için gitmeleri olan Oylum ve Onur da seyahat eden çiftlerden. Seyahat etmeyi ve özledikleri şehirlere tekrar tekrar gitmeyi bir tutku haline getiren çift Türkiye’de yaşadıkları için kendilerini çok şanslı hissediyorlar ve Türkiye’de de her fırsatta yeni şehirler, antik kentler ve doğa harikaları keşfetmeye çalışıyorlar.

Biz Evde Yokuz : Çalışırken hayallerini gerçekleştiremeyeceklerini anlayarak hiç bir sorun olmayan işlerinden ayrılıp dünyayı gezmeye başlayan harika çift; Duygu ve Bilgehan. Hayallerini gerçekleştirebilmek için bu kararı ilk verdikleri zamanlarda evlerinden bile vazgeçmişler. Şu anda dünyayı gezerek takipçileriyle gördüklerini paylaşıyorlar.

Elif Tanverdi : Asıl mesleğinin mimarlık olması sebebiyle ilk zamanlardan beri ‘Çizen Bayan’ olarak bilinen Elif Tanverdi dinlediği müzikleri, gittiği konser ve festivalleri blogunda yazan biriyken şu sıralar hem djlik yapıyor hem de dünyayı dolaşıyor.