YAZARLAR

Sonunda Herşey Aslına Döner

Avrupa, Türkiye'nin siyasi hamleleri ile artık bölgede istediğini eskisi gibi alamayacak.

İsmail GÜZELiguzel@nestech.net

Siyaset üretemeyen lakin barbarlığı siyaset sanan malum ülkelerne yapacağını şaşırdı.Batı umudunu teröre bağlamışdurumda.Çıkarlarını terör üzerinden yürütmeye çalışan AB,karşılarında siyasi manevralar yapan dirayetli bir akıl ilekarşılaştıkların da saçmalama konusunda üzerine düşeni fazlası ileyapıyor.

Türkiye'nin iç işlerine şu ya da bu bahaneler ile karışmayı kendinehuy edinmiş Avrupa Birliği, terörle mücadele yasanı değiştirdiyor.Aslında dediği şudur "biz pkk'ya her çeşit silah mühimmatlojistik yardımları yapıyoruz.Pkk cinayet şebekesi bizim içinbölgede kaos oluştursun, Türkiye'nin elini zayıflatsın diyecinayetlerini işlerken siz Türk Devleti, adamlara bölgeyi darettiniz adamları perişan edip tükettiniz, planlarımızı alt üstettiniz, bu şimdi olacak iş mi" diye hayıflanıyor.

Batı, siyasetine yüzlerce yıl boyun eğdikleri bu milletin ayağakalkması ile gücün el değiştireceğini düşündükleri için her türlüelementi Türk Devletine karşı kullanmak dan bir salise bile gerikalmaz .

Avrupa Birliği adil değil,

Kendilerinden olmayana adaleti haram kılan batı, Pkk'ya, Daeş'e,Ypg'ye kısaca bölgede ki tüm terör guruplarına kendi çıkarlarıdoğrultusunda silah sağlıyor.Pkk'nın elindeki silahların üçte biriAlman, Kilis’e düşen roketler İngiliz.Kısaca batının Türkiye ilesavaşı terör örgütleri üzerinden gerçekleşip devam etmekte.

Eski yöntemleri kullanarak Türkiye'yi kendince şekillendirmek vediz çöktürmek isteyen, Ortadoğuya yön vermeye çalışan Avrupa,Türkiye'nin siyasi hamleleri ile artık bölgede istediğini eskisigibi alamayacak.

Batı kurulan İslam Ordusuna karşı hamlesiz kaldı,

Tüm islam aleminin gözü kulağı Türkiye'de.Türk milleti hiç birzaman buyruk altına girmedi.Bu millet her dönem devletinikurdu.Türkiye demek İslam dünyası demek.Türkiye'yi çökertmek İslamadarbe demek.Yeryüzünde İslama hizmet ve İslam alemini bir arayagetirecek tek millet müslüman Türk'ler dir.

Bunlar batı tarafından net olarak biliniyor.Müslüman birliğininliderliğini bir Türk'ün alması, İslam ordusunun kurulması, Türktopluluklarının kurduğu Turan Ordusu, Avrupayı dehşetedüşürmekte.

Şayet bu coğrafyalar da birileri islamın adını lekelemeye çalışanterör örgütlerine karşı bir şeyler yapacaksa, bunu yapmak, o terörörgütlerinin mağdur ettiği ülkelere düşer.Kurulan askeri gücün,İslam ülkelerinde devam eden terör faaliyetlerini bitirmek veolabilecek diğer karışıklıkları kontrol altında tutmak, böyleceminimal zarar ile ülkeyi normal düzene geçişi, malum ülkelerinde desadece bu ülkelere ticaret ya da turist gibi gelip gitmesisağlanmış olacak.

Ancak doğru olursan kazanırsın, ancak dik durursan kazanırsın,rüzgara göre eğilen, rüzgara göre yön değiştiren, kalıba göre şekilalan, ilke tanımayan, ahlak ve edep tanımayan hiçbir mücadele zaferkazanamaz, başarı sağlayamaz, menzile ulaşamaz.

Yorumlar1 yorum