BIST 1.483
DOLAR 7,17
EURO 8,72
ALTIN 414,49
MEDYA

Son Yaz 3. bölüm fragmanı

Son Yaz dizisi 3. yeni bölümüyle 8 Ocak 2021 Cuma akşamı FOX'ta olacak. Son Yaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Son Yaz 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Son Yaz'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Son Yaz 15 Ocak 2021 Cuma akşamı FOX'ta...

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı Selim Kara’nın bizzat koruması…

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur. 

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan boşanmak istemektedir.

Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ramo 28. bölüm fragmanı
Akıncı 3. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 134. bölüm fragmanı
Babam Çok Değişti 2. bölüm fragmanı
Baraj 22. bölüm fragmanı
Hekimoğlu 32. bölüm 2. fragmanı
Masumlar Apartmanı 17. bölüm 2. fragmanı
Yasak Elma 93. bölüm fragmanı
Çukur 111. bölüm fragmanı: 4. sezon 19. bölüm
Cem Küçük: Can Ataklı bazen saçmalar