Son Dakika Haberleri

GÜNCEL Türkiye'den İdlib açıklaması: Tehdit teşkil eden tüm hedefler vurulacak Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, "Türkiye, İdlib'de tehdit teşkil eden tüm hedefleri vuracak. Askerimizi geri çekmeyeceğiz ve gözlem noktalarından geri çekilmeyeceğiz. Ay sonuna kadar mevcut...
POLİTİKA TBMM Başkanı Şentop'tan Macron'a tepki Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Darbeci Hafter'in silah tedarikçisi Macron'un, 'İslami ayrılıkçılık' ile mücadele edeceğine dair sözleri ilkel bir İslam düşmanlığıdır" dedi.
SAĞLIK İran'da yeni tip koronavirüs nedeniyle 2 kişi yaşamını yitirdi İran'ın Kum kentinde yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) bulaştığı 2 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.
Yerel Hatay'da iki kadının cenazesi karıştı HATAY'ın Samandağ ilçesinde aynı gün vefat eden Halime Dağ (83) ve Zehra Doğru'nun (90) cenazeleri Samandağ Devlet Hastanesi morgunda karıştı. Ailelerden birinin fark etmesi ile Halime Dağ'ın cenazesi mezardan çıkarılarak yeniden toprağa...
GÜNCEL HSK'dan Gezi Parkı davasındaki hakimlere soruşturma Gazi Parkı Davası'na beraat kararı veren İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti için HSK harekete geçti. HSK 1. Dairesi, heyette görevli 3 hakim hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.
DÜNYA BM'de Esed rejimine 'Türkiye' çağrısı ABD, İngiltere ve Almanya, BM Güvenlik Konseyinde, Suriye rejimini Türkiye'nin İdlib'deki gözlem noktalarına saldırılarına son vermeye çağırdı.
EKONOMİ SGK'dan milyonlarca işçiyi sevindiren haber İşçilere tanınan yıpranma hakkından yararlanabilmek için getirilen en az 3600 gün çalışmış olma şartının yapılacak bir düzenleme ile esnetilmesi planlanıyor.
GÜNCEL Teröristbaşı Bahoz Erdal'ın koruması teslim oldu Terör örgütü PKK'nın sözde yöneticilerinden Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yapan Akif Brüsk kod adlı Mahmut Özdemir ikna yoluyla güvenlik güçlerine teslim oldu.
POLİTİKA Başkan Erdoğan hedefi açıkladı; 5 milyar dolar! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoev ile yaptığı görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Özbekistan ile olan ticaret hacminin 5 milyar dolara kadar çıkarılması yönünde ortak karara vardıklarını...
GÜNCEL Yeniden gözaltına alınan Osman Kavala tutuklandı Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin davada tahliyesine ve beraatine karar verildikten sonra hakkında yürütülen bir soruşturma kapsamında gözaltına alınan Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala tutuklandı.