BIST 1.361
DOLAR 8,56
EURO 10,11
ALTIN 497,02

Son Dakika Haberleri

GÜNCEL Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a soruşturma! Suriyeliler'e fahiş zam istemişti Suriyeliler şehirlerinde barınamasın diye vergilere ve suya fahiş zam isteyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a soruşturma başlatıldı.
Yerel Vatikan'da tarihin en büyük yolsuzluk davası ilk kez kardinal sanık oldu Hristiyan dünyasının tarihi davası başladı. Vatikan'da ilk kez bir kardinalin de yargılanacağı yolsuzluk davasında 350 milyon Euro'luk bir yatırım inceleniyor.
MEDYA Ece Üner ayrılıp Kanal D'ye geçti! Show TV'nin yeni sunucusu bakın kim oldu Geçtiğimiz ay Show Ana Haber sunuculuğundan ayrılan Ece Üner'in yerine gelecek isim belli oldu.
GÜNCEL Ekrem İmamoğlu'ndan üniversiteyi kazanan gençlere destek açıklaması Üniversite sonuçlarının açıklanmasının ardından Ekrem İmamoğlu öğrencilere yaptıkları destekleri açıkladı.
DÜNYA Londra'da skandal! Belediye ait yurtlarda en az 700 çocuk cinsel istismara uğradı İNGİLTERE'nin Başkenti Londra'ya bağlı bir belediyeye ait yurtlarda en az 700 çocuğun cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı.
Yerel Böyle berber görülmedi! İstanbul'da müşteriler şaştı kaldı: Eşi ağlamaya başladı İSTANBUL'da 2 üniversiteden mezunu olmasına rağmen baba mesleği olan berberliği seçen Kadir Alkan, kullandığı sanal gerçeklik uygulaması ile evinden gelmeden müşterilerine saçını hangi modelde keserse nasıl olacağını gösteriyor.
DÜNYA Azerbaycan'dan Ermenistan'a "sınırda kışkırtıcı adımlardan uzak durun" çağrısı AZERBAYCAN Savunma Bakanlığı, Kelbecer istikametinde gerginliğin sürdüğünü belirterek, Ermenistan'a bölgede kışkırtıcı adımlardan uzak durma çağrısı yaptı.
Eğitim Yurtlarda karantina uygulaması bitiyor! Üniversitelerin açılmasına hazırlık mı? Üniversitelilerin de kaldığı yurtlarda pandemi döneminde uygulanan karantina uygulaması kaldırılıyor. Bu durum üniversitelerin açılmaya hazırlandığı olarak yorumlandı.
EKONOMİ Forbes listesinde bir Türk! Yoksul ülkelerindeki çocuklara okul yemeği yardımı yapıyor Türk girişimci Serkan Toso, Japonya’da kurduğu “Byfood Japan” şirketiyle bu sene Forbes dergisinin Asya’daki “30 Yaş Altı Başarılı Girişimciler” listesine giren tek Türk oldu. Toso, 2018 yılında Tokyo’daki restoranlar için kurduğu rezervasyon...
SAĞLIK Sürekli terliyordu İngiltere'de doktorlar şaştı kaldı! İnternetten araştırıp şifayı Van'da buldu İNGİLTERE'de yaşayan ve glumos tümörü nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Hatun Kaplan isimli hasta, Lokman Hekim Van Hastanesinde geçirdiği başarılı ameliyatla sağlığına kavuştu.