Son Dakika Haberleri

MEDYA Cübbeli Ahmet Hoca'dan koronavirüs eleştirisi Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Türkiye'de artık gittikçe ilerleyen korona virüs salgını ile ilgili konuştu.
GÜNCEL Milli Dayanışma Kampanyası'nda toplanan miktar belli oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası kapsamında şimdiye kadar 552 milyon 529 bin 912 lira toplandı.
GÜNCEL Dr. Savaş'tan Türkiye'yi korkutan koronavirüs tahmini Toplum Sağlığı-Genombilim Uzmanı Dr. Serdar Savaş, Türkiye'nin koronavirüs tablosunu değerlendirdi. En iyi ihtimalle 5 bin kişinin koronavirüsten hayatını kaybedeceğini ileri süren Savaş, bu rakamın 20 bine kadar çıkabileceğini iddia...
GÜNCEL Prof. Dr. Taşçıoğlu koronavirüse yenik düştü İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşçıoğlu hayatını kaybetti. Taşçıoğlu bir süredir çalıştığı hastanede koronavirüs tedavisi görüyordu.
GÜNCEL Türkiye'de corona virüslü vaka sayısı kaç oldu? Bakan Koca açıkladı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından son dakika bilgilerini verdi. Türkiye'de yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısının 277'ye yükseldiğini açıklayan Bakan Koca, toplam vaka...
GÜNCEL Koronavirüs'ün illere göre dağılımı açıklandı! İstanbul'un sayısı inanılmaz Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin tüm illerindeki koronavirüs vaka sayılarını gösteren haritayı ilk kez paylaştı. En çok vaka açık farkla İstanbul'da. Onu İzmir, Ankara, Konya, Kocaeli ve Sakarya illeri izliyor.
SAĞLIK Avrupa'da koronavirüs nedeniyle 108 Türk hayatını kaybetti Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Avrupa genelinde 108 Türk hayatını kaybetti.
GÜNCEL THY seferlerini 1 Mayıs'a kadar durdurdu THY Genel Müdürü Ekşi, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında yurt dışı ve yurtiçi tarifeli seferlerinin yeni bir karar ile 1 Mayıs tarihine kadar durdurulduğunu açıkladı.
Chp İmamoğlu, sokağa çıkma yasağı getirilmesi çağrısını yineledi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın İstanbul'daki vaka sayısını açıklamasının ardından "En azından İstanbul'a özel bir sokağa çıkma kısıtlaması kararı gecikmeden alınmalıdır" ifadelerini...
GÜNCEL Süleyman Soylu: Şehirler arası seyahati zorlaştıracağız Şehirler arası seyahati daha da zorlaştıracaklarını belirten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim vatandaşa mesajımız çok net. Şehirlerden şehirlere gitmeyin" dedi.