Son Dakika Haberleri

GÜNCEL Yok böyle kaza! İnsanı dehşete düşüren görüntü Gaziantep Şahinbey Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Hasan Şencan'ın twitter hesabından yayınladığı bir görüntü dün gecenin en çok tartışılan konusu oldu.
DÜNYA Pompeo: Türkiye ile birlikte çalışıyoruz ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Esed rejiminin askeri bir zafer kazanamayacağını söyledi. Saldırıların Türkiye ile çatışma riskini artırdığını söyleyen Pompeo, İdlib için Türkiye ile birlikte çalıştıklarını ifade etti.
DÜNYA Hasan Ruhani'den koronavirüs açıklaması İran'da ortaya çıkan yeni tip koronavirüs bir çok şehirde paniğe neden olurken en ilginç açıklama Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'den geldi. Ruhani, ülkenin tatil edilmesi teklifinin düşmanın bir planı ve komplosu olduğunu ileri...
GÜNCEL Davutoğlu'na 63 koruma 10 araç yetmedi! Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, aylarca gitmediği Meram'daki bağ evindeki korumalarının kaldırılmasına isyan etti. Emniyet Genel Müdürlüğü, koruma hizmetinin verildiğini söyleyerek iddiaları yalanlarken Davutoğlu'na tahsis edilen...
GÜNCEL Erdoğan'ın doğum günü için özel video AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü için özel bir video hazırladı.
Yerel Konya'da hastaneden kaçan kişide koronavirüs bulgusuna rastlanılmadı KONYA Meram Tıp Fakültesine giderek yakın tarihte Güney Kore'den geldiğini belirtip ardından tedavi olmadan hastaneden ayrılan ismi açıklanmayan 35-40 yaşlarında bir erkek, 'koronavirüs' şüphesiyle polis tarafından yakalanıp, hastaneye getirildi....
Galatasaray Galatasaray'dan Fenerbahçe açıklaması: İnsan onuruyla bağdaşmayan... Galatasaray'dan Fenerbahçe ile deplasmanda oynadıkları derbiye ilişkin yapılan açıklamada, "Karşılaşma öncesinde, esnasında ve sonrasında sportmenlik dışı, insan onuruyla bağdaşmayan olaylar yaşanmıştır" denildi.
EKONOMİ Rusya Türkiye'den domates ithalat kotasını artırdı Rusya, Türkiye'den ithal ettiği domatesin kotasını 150 binden 200 bin tona yükseltti.
MEDYA Can Ataklı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a skandal hitap! Can Ataklı, İran depreminin ardından hasar gören Van'la ilgili yorum yaparken, Cumhurbaşkanı Erdoğan için tepki çeken sözler sarf etti.
GÜNCEL Fahrettin Koca: Türkiye'de koronavirüs vakasına rastlanmadı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İran'dan gelen yolcuların ilk muayenelerinin yapıldığını belirterek, sonuçların önümüzdeki saatlerde belli olacağını söyledi. Bakan Koca, "Türkiye'de koronavirüs vakasına rastlanmadı" dedi.