Son Dakika Haberleri

MEDYA HDP'li vekiller erken seçim için istifa mı edecek? Gazeteci Barış Yarkadaş, erken seçim beklendiğini HDP'li vekillerin istifa ederek sine-i millete dönmeyi tartıştığını söyledi. Yarkadaş, CHP'nin de erken genel seçime hazırlık yaptığını ileri sürdü.
MEDYA Soner Yalçın'a Erdoğancı mı oldun sorusu? Gazeteci Soner Yalçın, katıldığı bir etkinlikte kendisine sorulan "Erdoğancı mı oldunuz" sorusuna bu kez Habertürk'te cevap verdi. Hayatında kimseyi yarı yolda bırakmadığını söyleyen Yalçın, Sözcü'deki köşe yazısına açıklık...
GÜNCEL Diyarbakır'da 300 bin TL ödülle aranan terörist ile beraberindekilerin yakalanma anı DİYARBAKIR'da İçişleri Bakanlığınca 'Terör Arananlar Listesi'nde 300 bin TL ödülle 'gri' kategoride aranırken yakalanan PKK'lı terörist 'Nirvana' kod adlı Semra Tuncer ile ona yardım ve yataklık eden 4 kişinin yakalanma anına ilişkin görüntüler...
GÜNCEL İbrahim Kalın: 4'lü zirve gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, NATO Zirvesi'nin ardından Fransa, Almanya ve İngiltere liderlerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Dörtlü Zirve gerçekleştireceğini bildirdi.
GÜNCEL Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan siyanür intiharlarıyla ilgili açıklama Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, kabine toplantısına ilişkin açıklama yaptı. Kalın, çok sayıda kişinin ölümüne neden olan siyanürle ilgili alınan kararları duyurdu.
DÜNYA Birleşmiş Milletlerden Trump'a savaş suçlarına af tepkisi Birleşmiş Milletler, ABD Başkanı Donald Trump'ın Afganistan ve Irak'ta savaş suçu işlemekle suçlanan 3 askeri affettiğine yönelik açıklamasına tepki gösterdi.
GÜNCEL Şener Elcil: Kıbrıs Türkiye'nin işgalindedir Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası Genel Sekreteri Şener Elcil, katıldığı bir radyo programında Türkiye'nin Kıbrıs'ta soykırım yaptığını söyledi.
GÜNCEL Terör örgütü PKK/YPG Tel Abyad'da okulu vurdu Milli Savunma Bakanlığı (MSB), "Terör örgütü PKK/YPG Tel Abyad'ın Curn köyüne attığı havanlarla okulu vurdu. 3 masum sivil öldü, çocuklarla birlikte 8 sivil yaralandı" açıklamasında bulundu.
Beşiktaş Vincent Aboubakar: Bu yaz Beşiktaş'ta olacaktım Beşiktaş'ın gündeminde olduğu iddia edilen Vincent Aboubakar, Portekiz basınına konuştu. Aboubakar, "Aslında bu yaz Beşiktaş'ta olacaktım. Ancak başkanın bana karşı davranış şeklinden hoşlanmadım. Benim sağlık taramasına konu olma durumumla ilgili...
EKONOMİ AB, Türkiye'ye mali yardımı azaltma kararı aldı Avrupa Birliği (AB), 2020 yılı bütçesinde Türkiye ile ilgili bir karar aldı. Aldığı kararla AB, Türkiye'ye mali yardımı 85 milyon euro azalttığını duyurdu. Bu karar Türkiye'ye bu zamana kadar ne verdiniz ki kesinti yapılıyor yorumlarını da...